В оточенні Путіна триває боротьба між прихильниками капітуляції і "нічиєї", - Піонтковський

У Кремлі розгортається дуже серйозна внутрішньополітична боротьба між верхівкою - прихильниками Путіна - та військово-політичною спільнотою - партією ПВК "Вагнер". Одна із них виступає за нічию, інша - за капітуляцію. Таку думку висловив російський політолог Андрій Піонтковський телеканалу "Freeдом", передають Патріоти України.

"Пригожин заявляє – це не ми вигадали цю "спецоперацію". Це пряма атака на Путіна. Її веде та група, яка зрозуміла, що війну програно і поразку неминуча, але треба якось залишитися при владі після війни і після поразки. Залишитися при владі з Путіним неможливо.

Вони вже виробляють устами Пригожина і пропонують суспільству такий наратив - ми героїчно билися, взяли Бахмут, але зрадники у генеральному штабі, міністерстві оборони, зрадники на Рубльовці всадили нам ніж у спину. Ми мусили програти, відступити. Давайте тепер розберемося зі зрадниками та покараємо", - сказав політолог.

Партія засновника ПВК "Вагнер" просовує у російському суспільстві капітуляцію. На думку Піонтковського, вони скористалися атакою на Москву, щоб підштовхнути росіян до того, що варто закінчувати війну.

"Подивіться, який несподіваний вибух емоцій викликала атака українських безпілотників Рубльовкою. До 90% соціальних мереж виражають якщо не захоплення, то повне задоволення – так їм і треба. І туди спрямовує свій вогонь ця партія Пригожина - "партія почесної капітуляції", - наголосив він.

Друга партія - це партія Путіна. Вона виступає проти нічиї. "Путін за допомогою миротворців хоче закріпитися за якийсь шматочок української території та продати "глибинному народу" як почесну нічию. Але це неможливо за сьогоднішньої позиції України та західної спільноти", - підсумував політолог.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...