У партії влади таки знайшлись "300 проукраїнських спартанців": Нардепи від "Слуги народу" офіційно направили запит секретарю РНБО щодо звільнення Сивохи (документ)

Демарш відбувся всупереч залякування керівництва фракції та Банкової. Політика Зеленського всидіти на "двох стільцях" переходить у "розсувну" фазу

Єгор Чернєв

Народні депутати від "Слуги народу" звернулися до секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова з проханням звільнити свого позаштатного радника Сергія Сивохо. Відповідне звернення опублікував народний депутат від "Слуги народу" Єгор Чернєв у Facebook, зазначають Патріоти України. Саме він виступив ініціатором документа.

"У зв'язку з тим, що публічна діяльність Вашого позаштатного радника Сивохи Сергія Анатолійовича викликає занепокоєння в суспільстві, створює політичну напругу, дискредитує Президента України і прямо шкодить національним інтересам України та її національній безпеці, прошу Вас розглянути питання про звільнення Сивохи Сергія Анатолійовича з посади позаштатного радника секретаря РНБО України", - повідомляється в документі.

Чернєв подякував колегам по фракції, які підтримали звернення.

"Насправді тих, хто не згоден із Сивохою та не хоче нічого чути про "внутрішній конфлікт", набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис", - написав нардеп.

Він також опублікував список нардепів, які зараз підтримали звернення:

Гурін Д.О
Лерос Г.Б.
Мотовиловець А.В.
Потураєв М.Р.
Кицак Б.В.
Камельчук Ю.О.
Подгорна В.В.
Яременко Б.В.
Циба Т.В.
Василів І.В.
Ясько Є.О.
Богуцька Є.П.
Маріковський О.В.
Бондар Г.А.
Трухін О.М.
Жмеренецький О.С.
Дирдін М.Є.
Безгін В.Ю.

У свою чергу Юрій Бутусов так відреагував на мужній вчинок купки "слуг"

Нагадаємо, 11 березня радник глави РНБО Сергій Сивохо заявив, що в процесі інтеграції України до НАТО немає жодних змін, а реальні перспективи вступу в Альянс відсутні. Крім того чи то радник, чи то заступник (як сам себе називає) Данилова запевняє що у питанні створення "координаційної ради" з представниками окупантів його підтримує президент Зеленський.

"Цю війну можна виграти": Воллес розповів, що потрібно Україні для перемоги, і вказав на ключові виклики

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:45

Колишній міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що Заходу необхідно надати Україні допомогу, необхідну їй, щоб довести війну до кінця. Українці з підтримкою країн-союзників можуть перемогти російських окупантів, передають Патріоти України. ...

"Це інцидент, а не система": Кулеба прокоментував відсутність допомоги Україні у бюджеті США

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:24

Підтримка України з боку США триватиме і надалі. На неї не вплине відсутність допомоги Києву у тимчасовому бюджеті, затвердженому Конгресом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України. "Питання в тому, чи...