"У першу чергу ми повинні покаятися": Кернес на з'їзді своєї партії заявив, що є прихильником прямих переговорів із РФ

Мер Харкова впевнений, що більшість населення України нібито готова підтримати подібну ініціативу.

Геннадій Кернес. Фото: Фейсбук.

Мер Харкова Геннадій Кернес на об'єднавчому з'їзді своєї партії "Довіряй ділам" розповів, що є прихильником прямих переговорів з Росією, передають Патріоти України.

«Чому ми соромимося прямих переговорів з Росією? Тому що це країна-агресор, а не країна-сусід? А я вважаю, що все має вирішуватися з розумом і ми повинні в першу чергу покаятися, що ми звинувачуємо одне одного, а потім знаходимо крайніх і не просимо вибачення», — сказав Кернес, виступаючи на об'єднавчому з'їзді партії в Харкові в неділю, 2 червня.

Коментуючи свою позицію журналістам після закінчення з'їзду, він сказав, що спирався на опитування громадської думки. «Нам потрібні переговори з Російською Федерацією, тому що ми розуміємо, що це запит нашого населення України. Це не запит мій особистий. Це запит населення України. Це соціологія така: потрібні прямі переговори», — сказав політик.

Кернес додав, що ні він, ні його одеський колега і співголова партії Геннадій Труханов не мають наміру ставати народними депутатами і, якщо партія на позачергових парламентських виборах подолає 5%-й бар'єр, вони все одно залишаться мерами Харкова та Одеси.

Привид Богатирьової літає над МОЗ?: Глава МОЗ наказав заборонити поширювати інформацію про виробників і постачальників COVID-вакцини

вівторок, 2 березень 2021, 21:16

Згідно з документом, забороняється розголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 і т.д.), яка стала ...

Москва волатиме, що "мы так не договаривались": Туреччина кошмарить своїми смертоносними безпілотниками море, котре Кремль вважає "русским озером"

вівторок, 2 березень 2021, 21:10

Військово-морські сили Туреччини 25 лютого цього року розпочали маневри під кодовою назвою BLUE HOMELAND-2021, для проведення яких залучені 82 кораблів та 17 літальних апаратів. Ці маневри триватимуть до 8 березня цього року, повідомляють Патріоти Укра...