"У першу чергу ми повинні покаятися": Кернес на з'їзді своєї партії заявив, що є прихильником прямих переговорів із РФ

Мер Харкова впевнений, що більшість населення України нібито готова підтримати подібну ініціативу.

Геннадій Кернес. Фото: Фейсбук.

Мер Харкова Геннадій Кернес на об'єднавчому з'їзді своєї партії "Довіряй ділам" розповів, що є прихильником прямих переговорів з Росією, передають Патріоти України.

«Чому ми соромимося прямих переговорів з Росією? Тому що це країна-агресор, а не країна-сусід? А я вважаю, що все має вирішуватися з розумом і ми повинні в першу чергу покаятися, що ми звинувачуємо одне одного, а потім знаходимо крайніх і не просимо вибачення», — сказав Кернес, виступаючи на об'єднавчому з'їзді партії в Харкові в неділю, 2 червня.

Коментуючи свою позицію журналістам після закінчення з'їзду, він сказав, що спирався на опитування громадської думки. «Нам потрібні переговори з Російською Федерацією, тому що ми розуміємо, що це запит нашого населення України. Це не запит мій особистий. Це запит населення України. Це соціологія така: потрібні прямі переговори», — сказав політик.

Кернес додав, що ні він, ні його одеський колега і співголова партії Геннадій Труханов не мають наміру ставати народними депутатами і, якщо партія на позачергових парламентських виборах подолає 5%-й бар'єр, вони все одно залишаться мерами Харкова та Одеси.

Автозак протаранив колону протестувальників у Мінську, є постраждалі

понеділок, 10 серпень 2020, 0:31

Внаслідок наїзду щонайменше одна людина постраждала. За словами очевидців, які спілкуються з журналістами телеканалу, правоохоронці у центрі столиці Білорусі використовують світло-шумові гранати. Інформацію про наїзд автозаку підтверджує також телеграм...

В напрямку Туреччини: Літак Лукашенка вилетів з Мінська

понеділок, 10 серпень 2020, 0:21

Наразі невідомо, хто саме вирушив на цьому борту. Лайнер Bombardier Challenger 850 з бортовим номером EW-301PJ вилетів з Мінська ввечері 9 серпня. Пунктом його призначення було місто Бодрум на південному заході Туреччини. . Наразі невідомо, хто саме в...