"У першу чергу ми повинні покаятися": Кернес на з'їзді своєї партії заявив, що є прихильником прямих переговорів із РФ

Мер Харкова впевнений, що більшість населення України нібито готова підтримати подібну ініціативу.

Геннадій Кернес. Фото: Фейсбук.

Мер Харкова Геннадій Кернес на об'єднавчому з'їзді своєї партії "Довіряй ділам" розповів, що є прихильником прямих переговорів з Росією, передають Патріоти України.

«Чому ми соромимося прямих переговорів з Росією? Тому що це країна-агресор, а не країна-сусід? А я вважаю, що все має вирішуватися з розумом і ми повинні в першу чергу покаятися, що ми звинувачуємо одне одного, а потім знаходимо крайніх і не просимо вибачення», — сказав Кернес, виступаючи на об'єднавчому з'їзді партії в Харкові в неділю, 2 червня.

Коментуючи свою позицію журналістам після закінчення з'їзду, він сказав, що спирався на опитування громадської думки. «Нам потрібні переговори з Російською Федерацією, тому що ми розуміємо, що це запит нашого населення України. Це не запит мій особистий. Це запит населення України. Це соціологія така: потрібні прямі переговори», — сказав політик.

Кернес додав, що ні він, ні його одеський колега і співголова партії Геннадій Труханов не мають наміру ставати народними депутатами і, якщо партія на позачергових парламентських виборах подолає 5%-й бар'єр, вони все одно залишаться мерами Харкова та Одеси.

З архіву ПУ. Закидали камінням: Російським військовим влаштували "теплий" прийом у Сирії (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 3:00

Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. За деякими джерелами, турецька частина патруля застосувала сль...

Резонанс тижня. "Крим - російський": Від коронавірусу помер колишній президент Франції

субота, 5 грудень 2020, 2:00

Політик був впевнений, що Україні ніколи не стати членом НАТО та ЄС. Стан здоров'я 20-го президента Франції різко погіршився після госпіталізації з серцевою недостатністю в середині листопада, лікарі виявилися безсилі йому допомогти. Д'Естен походив з ...