"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України.

Нагадаємо, раніше Зеленський закликав західні країни повністю закрити в'їзд для громадян РФ. «Тоді вони зрозуміють. Вони кажуть: „Ця війна не має до нас жодного стосунку. Все населення не може нести відповідальність“. Може. Населення обрало цей уряд і не бореться з ним, не сперечається з ним, не кричить на нього. Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви кажете всьому світу, що він має жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там. Це єдиний спосіб вплинути на Путіна», — заявив він.

Ця ідея знайшла підтримку у багатьох представників української влади, а також експосадовців і навіть європейських чиновників. Росіяни ж цілком передбачувано почали критикувати такий крок.

«Слухайте, я тільки ото зараз збагнула, яка це офігєнна штука — ідея позбавити росіян віз. Біс його зна, що з цього вийде в практичному сенсі, але в площині громадської думки — це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали волати, скиглити, верещати — нєєєт шеф, толька ні ета!», — пише у Facebook Звиняцківська.

Вона зазначає, що обговорення ідеї забрати візи в росіян змусило їх шукати шляхи, як цього уникнути. «Руські антивоєнні комітети, по вінця набиті каспаровими та іншими альтруїстами і борцями за мир, кинули оцю миротворчу хєрню і зайнялись справою: оприлюднили докладний текст різними мовами, де обґрунтували, чому руських не можна чіпати. Всі, від поважних інфлюенсерів до останніх робочих блогерів тисячами, десятками тисяч рук запускають в ефір жалюгідні сенси, в яких відмова від власної влади та беззаперечне її панування існують одночасно. Вони зрікаються своєї країни, маніфестують національну навчену безпорадність, чесно говорять, що не роблять антивоєнних мітингів і не боряться з проплаченими російськими мітингами, вони розмахують по ситих мордасах шмарклі та слину, вони одночасно за інерцією намагаються погрожувати і в той же час запопадливо просити, і вони колективно, в сотнях коментах обговорюють: а як би їм ще жалюгідніше виглядати, щоб візи врешті залишили? Я такої колективної, національного масштабу ганьби не пам‘ятаю. Це найбільший камінг аут у світі, ну так і шафа там чималенька. Я хочу, щоб світ запам‘ятав їх такими», — додала мистецтвознавиця.

«Бренд „росіяни“ і так вже є токсичним для всього світу, але досі у його дочірнього під бренду „хороші руські“ ще залишалися шанси. Нині він показує своє справжнє обличчя. Це можна тільки вітати», — підсумувала Звиняцківська.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...