У Польщі стане більше американських військових: Держави досягли важливої домовленості

Відповідно до досягнутих раніше домовленостей Польща готується розмістити у себе 1 000 американських військовослужбовців. Про це в п'ятницю, 31 серпня, повідомив у Варшаві міністр національної оборони Маріуш Блащак, зазначають Патріоти України.
За його словами, відповідну угоду зі Сполученими Штатами буде підписано найближчим часом. Домовленість передбачає подальше поглиблення військового співробітництва між країнами та збільшення військової присутності Сполучених Штатів в Польщі.
«У продовження двох угод, підписаних президентами Анджеєм Дудою і Дональдом Трампом, принцип розміщення американських військ було вирішено змінити з ротаційної основи на постійну. Кількість військових США, розміщених в Польщі, зросте орієнтовно на 1000, до мінімуму 5500», - йдеться в повідомленні.
Так, Познань стане резиденцією передового дивізійного командування і групи підтримки армії США; Дравсько-Поморське стане штаб-квартирою Центру бойової підготовки для спільного використання збройними силами Польщі та США; Вроцлав-Страховіце стане місцем завантаження та розвантаження авіабази ВПС США.
Також військовий контингент розширять в Ласці, який стане місцем ескадрильї літаків з дистанційним управлінням ВПС США; в Поуідзе, який стане штабом повітряно-бойової бригади, батальйону бойової матеріально-технічної підтримки та спецназу, в Люблинці, який стане резиденцією іншого спецназу, а також в Жагані і Свентошуве, які стануть штаб-квартирою для бойової групи броньованої бригади.
Угоду буде підписано після завершення підготовчої роботи.
У свою чергу, міністр оборони США Марк Еспер 29 липня заявив, що Пентагон виведе з ФРН 11 900 військових - більше, ніж озвучувалося раніше. З них 5600 будуть перекинуті в інші країни-члени НАТО, ще 6400 повернуться в США, при цьому багато на ротаційній основі будуть задіяні в інших державах Європи.
Можливими країнами перебазування можуть стати Італія і Бельгія. Частина контингенту, ймовірно, відправиться в Польщу і країни Балтії, якщо Варшава буде дотримуватися домовленостей, намічених обома сторонами, уточнив тоді Еспер. Таким чином, загальна чисельність американських військовослужбовців в ФРН скоротиться з 36 000 до 24 100 чоловік.

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...