У понеділок Рада голосуватиме: Зеленський анонсував скорочення зарплат держслужбовцям (відео)

В державний бюджет планують внести зміни щодо скорочення заробітних плат державним чиновникам. Про це у відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України.

За його словами, зарплати державних службовців в Україні не будуть перевищувати 47 тисяч гривень.

"Затягнути пояси повинні всі державні службовці. Вже з квітня, незалежно від рангу і посади, їх зарплати не перевищують 47 тисяч гривень. Це стосується всіх - суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників НБУ, ЦВК і багатьох інших чиновників. Такі ж обмеження стосуються і членів спостережних рад. Мільйонні зарплати і премії пішли в минуле", - повідомив Зеленський.

Як зазначив президент, такі зміни до держбюджету будуть винесені на розгляд на позачерговому засіданні Верховної ради в понеділок, 13 квітня.


Боятися треба не людей на вулицях: Експерт розповів, як Путін може вдарити по Україні

четвер, 4 червень 2020, 17:44

Якщо Росія зважиться на наступ на Україну з півдня, вона не зупиниться перед тим, щоб ініціювати масові "народні" проросійські виступи в південно-східних регіонах або влаштовувати терористичні атаки. Такі думки висловив в інтерв'ю "Апострофу" колишній ...

"Уряд Шмигаля затіяв небезпечну гру. Програють усі", - Фурса

четвер, 4 червень 2020, 17:27

"Економічний націоналізм - черговий небезпечний популізм Уряд вирішив продати населенню свою програму, заснувавши ії на тезі про "український економічний націоналізм". Приправивши це сентенцією "так усі країни роблять", - пише у своєму блозі Сергій Фу...