У пошуках крайнього: Зеленський заявив, що спецоперацію по затриманню вагнерівців "запоров" Лукашенко, котрому він так вірив...

Логіка заяви полягає ще в тому, що Лукашенку наразі заперечувати "подвиг" в очах Путіна та всієї Росії не з руки. Адже "реверанси" Заходу відвішувати точно не час. І зрада на Банковій, наче, відступає на другий план

То не я, то він!

Президент Володимир Зеленський заявив, що операція по "вагнерівцям" готувалась точно не в Україні та розповів, як просив самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка видати Україні бойовиків, проте той цього не зробив, повідомляють Патріоти України з посиланням на інтерв’ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук"

"Останній раз ми спілкувались з ним по телефону. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я попросив його, я його попередив, що готовий передати йому всю інформацію щодо цих людей, там були прізвища, ми розуміли, хто це такі. Тим не менш, він сказав мені по телефону: "Я розумію, дорогий Володимир Олександровичу, я не підведу, все буде нормально, я розберусь". Я був впевнений, що він передасть нам цих вбивць. Але потім відбулось те, що відбулось. Це була остання наша з ним бесіда", - запевняє Володимир Олександрович.

Президент тепер підтвердив, що така операція дійсно готувалась, проте начебто не українськими спецслужбами, а її ідею подали інші країни, які бажали втягнути Київ в цю історію. Проте Зеленський задоволений тим, що операція не вдалась, оскільки це могло погано закінчитись для України, зважаючи на ситуацію із примусовою посадкою літака у Мінську.

"Ми з вами бачили, що було в Білорусі, як посадили літак, чим це закінчилось, чим закінчуються такі спецоперації тієї чи іншої країни. Тож, це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ця ситуація, ідея цієї операції була інших країн, точно не України і те, що Україну максимально затягували в це питання – це правда. Те, що цього не відбулось, проводячи паралелі із тим, що було в Білорусі, я вважаю, що це слава Богу. Що ми проявили питання суб’єктності в цьому важливому питанні", - запевняє пан Зеленський.


Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...

Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:22

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.