У пошуках зради: Новий секретар РНБО Данилюк звинуватив попередників у зникненні секретної інформації

Цікаво, що факт пропажі зафіксовано після того, як нова команда вже більше тижня хазяйнує на Банковій. То як приймали справи та майно?

Олександр Данилюк. Фото: скріншот з відео.

Із ситуативного центру в Адміністрації президента України зникли монітори та сервери, на яких зберігалася секретна інформація. Про це повідомив новопризначений секретар Ради національної безпеки і оборони, колишній міністр фінансів Олександр Данилюк. На своїй сторінці у Facebook він оприлюднив відповідне відео, передають Патріоти України.

"Прийшов, побачив... Немає слів. Розбиратися будуть правоохоронні органи", – написав у пості Данилюк. Чиновник показав порожні стіни приміщення з нішами для моніторів і проводами, які залишилися, а також порожні стелажі для серверів.

"Так вона [ситуативна кімната] зараз виглядає. Ще місяць тому вона виглядала зовсім інакше", – сказав Данилюк. "Все було знято під час зміни влади. Така вийшла "цивілізована" передача влади в Україні. Залишилися хіба що прапори", – додав він.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...