"В п*здорез отправляют реальный": Військові РФ відмовляються їхати на передову навіть під страхом отримати статтю (аудіо)

Російські військові відмовляються висуватися на передову навіть під страхом отримати за це статтю. Про це йдеться у аудіозаписі військового РФ зі знайомою жінкою, який опублікувала пресслужба Головного управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

"Хто не хоче підписувати, іти – то оголошують "500-м", вивозять у місто, там прокуратура. Я кажу: "Мені все одно, я нічого підписувати не буду". Нехай викликають…", - наголосив він.

За словами російського окупанта, їх відправляють у місця з дуже складною обстановкою. "Ось наш бліндаж у полі, ось їхній (українців – ред.) у 40 метрах. У них ліс іде, у нас – посадка. Але наші, вибач мене, три снаряди (випускають – ред.), а у них - як під’їжджають і б’ють! Учора двоє 300-х у "Барса" було – як добровольці", - зазначив військовий РФ.

У ГУР запевняють, що за кожний воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.

Населення недоімперії почуватиметься не краще українців: Україна відповідатиме на атаки РФ по енергетиці - Умеров

середа, 27 вересень 2023, 7:32

Якщо Росія атакуватиме українську енергоінфраструктуру, вона отримає відповідь. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров в ефірі телеканалу CNN. . Він зазначив, що взимку Росія зосередиться на завдаванні ударів по енергетичній інфраструктур...

Повернення історичної справедливості: Естонія перейменує окупований росією Калінінград

середа, 27 вересень 2023, 7:23

В парламенті Естонії запропонували розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою, повідомляє Радіо Свобода. . За словами голови комітету у закордонних справах Марко Міхкельсона, комітет дійшов висновку, що ...