У радіусі ураження рейса МН17 був один єдиний "Бук" і він - російський, - Bellingcat (фото, відео)

Якщо український "Бук" і перебував поблизу Донецька, та він розташовувався далеко від місця катастрофи літака, і цьому є докази.

На місці катастрофи рейса МН17. Фото: rbc.ua.

15 липня 2014 року капелан ЗСУ Михайло Греділь зробив фото українського "Бука", який перебував поблизу Донецька. Ці фотографії він завантажив за два дні до того, як був збитий рейс MH17. Геотеги свідчать про те, що фото були зроблені поблизу Донецька на сході України. Про це йдеться на сайті Bellingcat, передають Патріоти України.

Сам капелан ЗСУ заявив, що ця фотографія була зроблена за кілька сотень кілометрів від зони АТО. Bellingcat звертає увагу на те, що в травні 2014 року Греділь їздив до військового табору під Донецьком, про що повідомляється на сайті церкви.

З опублікованих фото експерти зробили висновки, що капелан їздив у травні та в липні 2014-го року в один і той же військовий табір. Проте хоча український "Бук" й перебував поблизу Донецька, та все-таки розташовувався далеко від місця катастрофи літака, зазначили у Bellingcat.

Також експерти показали відео пересування цього "Бука" під Миргородом:

"Є кордон, але йому немає кінця": Путін потрапив на влучну карикатуру через заяви про Палестину та Ізраїль

понеділок, 17 травень 2021, 10:25

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивною заявою, що палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився, нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ і безпосередньо зачіпає інтереси її безпеки. З'явилася влучна карикатура н...

З архіву ПУ. Винуватцями Іловайської трагедії були Корбан і Коломойський, - естонський журналіст (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 10:00

Відправка добровольців з Дніпра на штурм Іловайська - смертельно небезпечне завдання, оскільки бійці були непідготовлені і не мали потрібного озброєння. Одним з винуватців Иловайської трагедії, що забрала життя півтисячі українських солдатів, в серпні ...