"В раздолбанном тарантасе с укуренным водилой!": У "ЛНР" ціни за проїзд піднімають до рівня Росії, жителі обурені

У невизнаній "ЛНР" планується підвищення цін на проїзд в маршрутках. Окупанти йдуть на такі заходи через те, що Росія різко скоротила фінансування "республік". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.

"Питання вже вирішене: проїзд в наших колимагах підніметься на 2 рубля", - повідомив ресурс. Він зазначив, що в "ЛНР" жителі тепер будуть платити за проїзд за "російськими цінами". Серед жителів окупованих районів Донбасу помітно зростає невдоволення. Вони розчаровані в Росії і тих людях, яких Москва поставила на чолі "ЛДНР".

"Не стыдно вам? Почему не предложите людям альтернативу вашим скотовозкам с дырами в полу, выпадающими стеклами и амбразурами на крыше! Вы поднимаете стоимость проезда на уровень России, где выше зарплаты и новее парк техники. А тут за что платить? За проезд в тарантасе с укуренным водилой, который не довезет до конечной, если пассажир один в салоне остается?" - обурився Telegram-канал.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...