"В РФ визріває змова проти Путіна, еліти будуть перетворювати його на вигнанця", - Гіркін (відео)

За словами екс-ватажка "ДНР", системні ліберали у владі фактично збираються запустити в РФ "перебудову 2.0".

Ігор Гіркін. Фото: РБК.

Відомий російський терорист, колишній ватажок бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), який переховується в РФ, заявив про визрівання серед російської еліти змови проти президента Путіна. В інтерв'ю «Рой ТВ» Гіркін заявив, що в Росії буде спостерігатися все більше відторгнення російського лідера, еліти та ЗМІ будуть перетворювати його на вигнанця, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, системні ліберали у владі фактично збираються запустити в РФ «перебудову 2.0». Екс-ватажок бойовиків додав, що Путін проводить політику гойдалок і сильно хитнувся в бік лібералів. "...вони зараз відчули певну силу, вони задають тон, вони намагаються змінити курс... в ліберальну сторону", — заявив Гіркін. "Фактично вони збираються запустити «Перебудову 2.0» з самовикриттям режиму в якійсь мірі, і можна говорити про те, що частина так званих силовиків з іншої фракції путінської влади, так, дійсно, в якійсь мірі спасували перед цим натиском", — додав терорист.

Гіркін звернув увагу на масштабний розголос, який росЗМІ забезпечили справі журналіста Голунова. "Я прошу зауважити, що з 2011 року у нас не було настільки запеклого, настільки скоординованого і настільки рішучого публічного виступу цілого блоку так званих ділових ЗМІ, які сталися у справі Голунова (російський журналіст Іван Голунов — ред.)... собі протягом семи років не дозволяли нічого подібного, починаючи з... 13-го року нічого подібного опозиційного вони не дозволяли собі. І раптом різко виступили", — зазначив співрозмовник.

За словами Гіркіна, вважати, що "це зробили просто ось панове головні редактори, шеф-редактори даних видань з власної ініціативи — це було б просто відверто наївно". Ці дії були узгоджені зі спонсорами. "Це означає, що та змова, про яку ми говорили... ось вона визріває, ось вона фактично дозріла: тобто певна частина — бізнес та держеліти — ...вони вже не прагнуть приховувати свою відверту опозиційність Путіну і силовикам... вони демонструють, що вони його не бояться...", — додав російський терорист.

Колишній ватажок бойовиків вважає, що якби Путін був справді класичним диктатором, то, швидше за все, низку видань вже б закрили. "Але він не класичний диктатор..., він імітатор: він імітує волю, імітує силу. Ну ось зараз ці імітації, мабуть, не пройдуть... зараз ми будемо спостерігати все більше відторгнення Путіна, все більше його перетворення елітами і засобами масової інформації на вигнанця..., — резюмував він.

"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...