"В РФ визріває змова проти Путіна, еліти будуть перетворювати його на вигнанця", - Гіркін (відео)

За словами екс-ватажка "ДНР", системні ліберали у владі фактично збираються запустити в РФ "перебудову 2.0".

Ігор Гіркін. Фото: РБК.

Відомий російський терорист, колишній ватажок бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), який переховується в РФ, заявив про визрівання серед російської еліти змови проти президента Путіна. В інтерв'ю «Рой ТВ» Гіркін заявив, що в Росії буде спостерігатися все більше відторгнення російського лідера, еліти та ЗМІ будуть перетворювати його на вигнанця, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, системні ліберали у владі фактично збираються запустити в РФ «перебудову 2.0». Екс-ватажок бойовиків додав, що Путін проводить політику гойдалок і сильно хитнувся в бік лібералів. "...вони зараз відчули певну силу, вони задають тон, вони намагаються змінити курс... в ліберальну сторону", — заявив Гіркін. "Фактично вони збираються запустити «Перебудову 2.0» з самовикриттям режиму в якійсь мірі, і можна говорити про те, що частина так званих силовиків з іншої фракції путінської влади, так, дійсно, в якійсь мірі спасували перед цим натиском", — додав терорист.

Гіркін звернув увагу на масштабний розголос, який росЗМІ забезпечили справі журналіста Голунова. "Я прошу зауважити, що з 2011 року у нас не було настільки запеклого, настільки скоординованого і настільки рішучого публічного виступу цілого блоку так званих ділових ЗМІ, які сталися у справі Голунова (російський журналіст Іван Голунов — ред.)... собі протягом семи років не дозволяли нічого подібного, починаючи з... 13-го року нічого подібного опозиційного вони не дозволяли собі. І раптом різко виступили", — зазначив співрозмовник.

За словами Гіркіна, вважати, що "це зробили просто ось панове головні редактори, шеф-редактори даних видань з власної ініціативи — це було б просто відверто наївно". Ці дії були узгоджені зі спонсорами. "Це означає, що та змова, про яку ми говорили... ось вона визріває, ось вона фактично дозріла: тобто певна частина — бізнес та держеліти — ...вони вже не прагнуть приховувати свою відверту опозиційність Путіну і силовикам... вони демонструють, що вони його не бояться...", — додав російський терорист.

Колишній ватажок бойовиків вважає, що якби Путін був справді класичним диктатором, то, швидше за все, низку видань вже б закрили. "Але він не класичний диктатор..., він імітатор: він імітує волю, імітує силу. Ну ось зараз ці імітації, мабуть, не пройдуть... зараз ми будемо спостерігати все більше відторгнення Путіна, все більше його перетворення елітами і засобами масової інформації на вигнанця..., — резюмував він.

Надія Савченко десь прикусила губу: Зеленський у Парижі зробив важливе уточнення, після заяви Макрона щодо переговорів Києва з ватажками ЛДНР

понеділок, 17 червень 2019, 20:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ не готовий на переговори з бойовиками так званих ДНР і ЛНР, але готовий продовжувати роботу в "мінському форматі", зазначають Патріоти України. Про це він сказав на прес-конференції після зустрічі ...

Хіти тижня. "Мені все одно!": Зеленський в Маріуполі висловився про українську мову на Донбасі (відео)

понеділок, 17 червень 2019, 20:30

Володимир Зеленський привітав людей і подякував їм за те, що вони зберегли місто, особливо військовослужбовцям і добровольцям. "Ви – вільні люди, ви справжні українці! Дякую вам за те, що зберегли Маріуполь. Маріуполь – це Україна! Мені, чесно вам скаж...