У Росії немає можливості зупинити потік газу, - Олена Зеркаль

Росія намагаюється зробити попереджувальний удар щодо газу. Вона розуміє, що в Європи є важелі, які потрібні для введення обмежень щодо розрахунків. Європа може створити спеціальний рахунок і там зосереджувати гроші. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Олені Трибушній на 24 каналі сказала речниця міністра енергетики України Олена Зеркаль, передають Патріоти України.

Переривання газу може бути тільки тимчасове

За її словами, аби попереджувати таку можливість, Росія "пішла в атаку" з розрахунком у рублях.

"В росіян немає можливості зупинити потік газу", – наголосила Зеркаль.

Вона пояснила, для того, щоб зробити це, їм потрібно заглушити свої свердловини і перестати видобувати газ. Навіть якщо Росія зможе перервати постачання в Європу, це буде дуже тимчасове переривання.

Газ потрібно або палити, або постачати

Воно буде пов'язане з наповненням їхніх підземних сховищ. Щойно вони переповняться, росіянам потрібно буде шалену кількість газу:

  • або палити;
  • або постачати – іншого шляху немає.

"Газ постійно видобувається і постійно повинен кудись транспортуватися. Якщо у вас немає обсягів у підземних сховищах, ви повинні його транспортувати трубою", – зауважила Зеркаль.

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...