У Росії немає можливості зупинити потік газу, - Олена Зеркаль

Росія намагаюється зробити попереджувальний удар щодо газу. Вона розуміє, що в Європи є важелі, які потрібні для введення обмежень щодо розрахунків. Європа може створити спеціальний рахунок і там зосереджувати гроші. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Олені Трибушній на 24 каналі сказала речниця міністра енергетики України Олена Зеркаль, передають Патріоти України.

Переривання газу може бути тільки тимчасове

За її словами, аби попереджувати таку можливість, Росія "пішла в атаку" з розрахунком у рублях.

"В росіян немає можливості зупинити потік газу", – наголосила Зеркаль.

Вона пояснила, для того, щоб зробити це, їм потрібно заглушити свої свердловини і перестати видобувати газ. Навіть якщо Росія зможе перервати постачання в Європу, це буде дуже тимчасове переривання.

Газ потрібно або палити, або постачати

Воно буде пов'язане з наповненням їхніх підземних сховищ. Щойно вони переповняться, росіянам потрібно буде шалену кількість газу:

  • або палити;
  • або постачати – іншого шляху немає.

"Газ постійно видобувається і постійно повинен кудись транспортуватися. Якщо у вас немає обсягів у підземних сховищах, ви повинні його транспортувати трубою", – зауважила Зеркаль.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...