У Росії почалася підготовка до загальної мобілізації, - ГУР Міноборони

Згідно з інформацією, переданою Guildhall українською розвідкою, в Російській Федерації розпочалася підготовка до загальної мобілізації населення, на що вказує розсилання так званих мобілізаційних розпоряджень росіянам за місцем роботи, інформують Патріоти України.

"Росіяни почали отримувати мобілізаційні розпорядження, які зобов'язують у разі оголошення мобілізації протягом 10 годин з'явитися до військкоматів. Розсилка йде масово за місцем роботи, зокрема людям, які ніколи не служили в армії, а лише закінчили військові кафедри", - повідомляють в українській розвідці.

У розвідці повідомляють, що мобілізують усіх віком до 50 років. Отримано підтвердження розсилання таких мобілізаційних розпоряджень вченим та дослідникам у російських науково-дослідних інститутах.

"Ми наполегливо рекомендуємо всім тим росіянам, які не бажають йти на військові злочини і просто стати гарматним м'ясом в Україні, а особливо вченим, які не мають проблем із працевлаштуванням в іноземних компаніях, скористатися можливістю і залишити територію Росії", - йдеться у повідомленні.

Мешканців Керчі перелякали звуки автоматних черг та роботи артилерії – ЗМІ

четвер, 1 грудень 2022, 23:15

Мешканці окупованої Керчі повідомляють про звуки пострілів, які чутно зранку в районі Аршинцеве. Про це пишуть "Крим.Реалії" з посиланням на місцевих мешканців, передають Патріоти України. Мешканці селища Партизанське стверджують, що чули автоматні чер...

"До Кремінної залишилася пара кілометрів": Глава Луганської ОВА поділився багатообіцяючою інформацією

четвер, 1 грудень 2022, 22:15

Українські військові просуваються у Луганській області та вже знаходяться за декілька кілометрів від міста Кремінна. Про це в телеграмі повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "На сьогодні ситуація складна, але кардин...