У Росії спливли шокуючі подробиці про духівника Наталії Поклонської

Наставником Няш-Мяш в Росії став аферист, сектант, рейдер і вбивця.

Н.Поклонська. Фото: QHA.

Духовним наставником колишньої "прокурорші" окупованого Криму, а нині депутата російської Держдуми Наталії Поклонської є Микола Романов, біографія якого шокує. Про це пише Дождь, передають Патріоти України.

Відзначається, що в біографії Романова є такі факти, як вбивства, секти, відбирання землі, зв'язки з Дідом Хасаном і інші не менш страшні подробиці.

"Після цієї історії стає зрозуміло, що не так з Поклонською", - зазначає видання.

Користувачі в соцмережі відповіли на таку новину безліччю коментарів.

"Як же він чудово характеризує РПЦ. Він просто її дзеркальне відображення. Блуд, рекет, афери, буде наступним патріархом", - написав Сергій Яценко.

"А Гоблін - фізичний наставник. Колишній гопник, рекетир і член ОПГ - глава республіки зрадників. Чому дивуватися. Який піп - такий приход!" - зазначив Urfin Jus.

"З нею все не так. Дівчина з надірваною психікою і статевим розладом. Просто так нічого не дається. Або пи**ой потрібно працювати, або головою. Головка у неї виявилася малою, як у горобця. Залишається друге", - додала Mila Shneider .

"Ось тепер зрозуміло, чому вона повернена на почуттях віруючих, з таким духівником вона ще не таке витворить - Дума замироточить!" - зазначила Ірина Черкасова.

"Так у неї, здається, психологічна травма з дитинства. Не здивуюся, якщо цей "духівник" її смажив в дитинстві періодично. Так ось звідки ноги ростуть", - пише Hunter Thompson.

"Цією дурці психіатр потрібен", - додала Валентина Токова.

Загадкова смерть російського міністра: Підозрюваний у вбивстві запевняє, що посадовець "сам впав"

неділя, 25 липень 2021, 21:59

24 липня в лікарні помер міністр зв'язку і цифрового розвитку Амурської області Олександр Курдюков. Йому було 39 років. У ЗМІ з'явилася інформація про причини його смерті. Про це повідомив Telegram-канал LIFESHOT, передають Патріоти України. Нагадаємо,...

Безмозгі вандали третього тисячоліття: Російські солдати знищили старовинне місто в Криму. Що втратило людство - унікальна археологічна виставка в Києві

неділя, 25 липень 2021, 21:34

Унікальні рештки шовкової тканини, дозволили науковцям з'ясувати, що місто на азовському узбережжі Криму мало комерційні зв'язки з Єгиптом не пізніше ХІІІ—ХV століть, зазначають Патріоти України. Унікальний культурний слой, що міг більше розповісти про...