"В России это называется "помощь жителям Донбасса": У мережі показали відео, зняте під час боїв за Маріуполь

На відео з Маріуполя, знятому під час боїв за місто, показується, як армія РФ використовує у житловій забудові установку УР-77, відому як "Змій Горинич". Відео опублікував ТГ-канал Військовий літописець, передають Патріоти України.

Установка УР-77 призначена для того, щоб робити ходи в протитанкових мінних полях, пише автор пабліка. "У цивільного населення немає шансів вижити після таких ударів", - стверджує він.
Саме подібними методами ведення війни і пояснюються страшні руйнування та велика кількість жертв серед мирного населення Маріуполя.

Війна може тривати до 2025 року і навіть довше: Експерт назвав три сценарії

середа, 4 жовтень 2023, 6:42

Війна в Україні може тривати до 2025 року і навіть довше. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телемарафону і пояснив, що на це вплине, передають Патріоти України. "Я ще на початку цієї агресії, в березні 2022 року, вже говор...

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...