У "Слузі народу" заявили про бажання змінити у вересні відразу трьох міністрів

Депутатський корпус Верховної Ради має ряд претензій і питань до роботи міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи і міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка. Про це заявив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24" в середу, повідомляють Патріоти України.

"Однозначно, у вересні будуть кадрові зміни (в уряді - ред.) ...Є претензії у депутатського корпусу і є розмови про те, що потрібно ці міністерства посилити іншими міністрами. Є розмови з приводу Міністерства оборони, Міністерства юстиції. Є питання по Міністерству культури: знаю, що колеги зареєстрували проект постанови про звільнення (міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка - ред.), там насправді неоднозначна ситуація", - сказав Качура.
Крім того, він також звернув увагу на відсутність комунікації глави Мін'юсту з парламентом. "По Міністерству юстиції претензії, мені здається, є у колег, тому що найбільша помилка - це відсутність комунікації з парламентом, оскільки ми тільки через Фейсбук можемо спостерігати, як міністр юстиції то на траві лежить, то на столі і так далі... Є зараз претензії до результатів роботи (міністра юстиції Дениса Малюськи - ред.), тому що господарство Мін'юсту дуже велике і це не тільки в'язниці та камери попереднього ув'язнення, в яких проходить ремонт, а це набагато більше, і потрібно, щоб там відбувалися системні зміни", - уточнив парламентарій.
Також Качура підтвердив, що в кулуарах парламенту обговорюється інформація щодо генерального прокурора Ірини Венедіктової. "Я чув, що колега це публічно озвучила щодо генерального прокурора. Таке в кулуарах також звучало, і вже пішло це в засоби масової інформації. Теж таке можливо", - сказав Качура.

"В Росії обговорюються абсолютно нацистські речі щодо фізичного винищення українців... У них є бажання наср*ти нам під двері 30-річчя Незалежності" - московський кореспондент

субота, 31 липень 2021, 17:10

Останнім часом Росія серйозно активізувала заходи щодо гібридної агресії проти України. Президент РФ Володимир Путін опублікував статтю, в якій доводив тезу про те, що українці і росіяни є "одним народом". Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой не...

Наївно думати, що у бюджет: Російський блогер дізнався, куди "пішли" гроші за продаж Аляски

субота, 31 липень 2021, 16:45

Один з російських блогерів, який пише під ім'ям RedDevol, розповів на своїй сторінці в соцмережі, куди «пішли» гроші за продаж Російською імперією Аляски в 1867 році, повідомляють Патріоти України.