"В смысле мы ни причем?! Гордей, ку-ку!": Скандальна пропаг*ндонка Путіна влаштувала істерику через Донбас (відео)

Одіозна російська пропагандистка Ольга Скабєєва влаштувала істерику в прямому ефірі через претензії українського експерта Гордія Бєлова. Він звинуватив Росію в підтримці терористів на Донбасі. Конфлікт на цьому грунті спалахнув між опонентами на програмі "60 хвилин" телеканалу "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

"Що робив Денис Пушилін (ватажок "ДНР". – Ред.) у Санкт-Петербурзі? У статусі кого він взагалі там був? І після того, як він там був, ви ще можете говорити, що ви до цього (до війни. – Ред.) ні до чого?" – обурився український гість студії.

Його слова зачепили за живе Скабєєву, і вона накинулася на Бєлова з дикими виправданнями збройного вторгнення Росії в чужу країну.

"У сенсі ми ні до чого?! Гордію, ку-ку! Ми там пенсії платимо абсолютно всім, ми зарплати платимо! В сенсі ми ні до чого?! У сенсі ми ні до чого? Він звідти зброю з Петербурга привіз, Гордію?!" – зірвалася на істерику скандальна пропагандистка путінського режиму.

"Азербайджанські війська прорвали фронт, і цей пролом Вірменії вже нічим закрити", - Бутусов про ситуацію в Нагірному Карабаху

понеділок, 19 жовтень 2020, 16:15

"27 вересня почався наступ Азербайджану в Карабасі і через три тижні на південному фронті азербайджанські війська прорвали фронт і цей пролом Вірменії вже нічим закрити. Вірніше, у Вірменії залишаються мотивовані бійці, залишається особистий героїзм, а...