"В смысле мы ни причем?! Гордей, ку-ку!": Скандальна пропаг*ндонка Путіна влаштувала істерику через Донбас (відео)

Одіозна російська пропагандистка Ольга Скабєєва влаштувала істерику в прямому ефірі через претензії українського експерта Гордія Бєлова. Він звинуватив Росію в підтримці терористів на Донбасі. Конфлікт на цьому грунті спалахнув між опонентами на програмі "60 хвилин" телеканалу "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

"Що робив Денис Пушилін (ватажок "ДНР". – Ред.) у Санкт-Петербурзі? У статусі кого він взагалі там був? І після того, як він там був, ви ще можете говорити, що ви до цього (до війни. – Ред.) ні до чого?" – обурився український гість студії.

Його слова зачепили за живе Скабєєву, і вона накинулася на Бєлова з дикими виправданнями збройного вторгнення Росії в чужу країну.

"У сенсі ми ні до чого?! Гордію, ку-ку! Ми там пенсії платимо абсолютно всім, ми зарплати платимо! В сенсі ми ні до чого?! У сенсі ми ні до чого? Він звідти зброю з Петербурга привіз, Гордію?!" – зірвалася на істерику скандальна пропагандистка путінського режиму.

Санкції проти Росії та коронавірус: чи можливе завершення війни на Донбасі

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...

Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 21:16

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...