
Українські військові знищили ще одного російського окупанта. Стало відомо про ліквідацію капітана спецназу ГРУ РФ із Митищ Віталія Кокоріна. Про це повідомив український офіцер Анатолій Штефан. Він також показав фото знищеного окупанта, передають Патріоти України
"Капітан спецназу ГРУ Кокорін Віталій "Спартак" із Митищ офіційно денацифікований та демілітаризований", – написав Штефан.У забороненій в Україні російській соцмережі "ВКонтакте" – хвиля "скорботи" за ліквідованим загарбником.
Виявляється, рашист, який приїхав до чужої країни зі зброєю в руках, – "справжній воїн". Так пишуть у пабліках терористичних організацій "Л/ДНР", супроводжуючи пости поганими мальованими портретами знищеного окупанта.
Інші рашисти заявляють, що окупант-ГРУвець "героїчно загинув", "першим зустрічаючи ворога". Чому він "зустрічав ворога" на чужій землі, рашисти не уточнюють.
Якщо відкинути жахливий пафос із домішкою старовірства, з посту випливає, що про загибель Кокоріна стало відомо (або вирішили повідомити) 7 червня. Закопали його останки 9 червня. Як видно з фото, ГРУвець займався спортом, а потім навіщось вирішив поїхати в Україну, щоб померти.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...