
Українські військові знищили ще одного російського окупанта. Стало відомо про ліквідацію капітана спецназу ГРУ РФ із Митищ Віталія Кокоріна. Про це повідомив український офіцер Анатолій Штефан. Він також показав фото знищеного окупанта, передають Патріоти України
"Капітан спецназу ГРУ Кокорін Віталій "Спартак" із Митищ офіційно денацифікований та демілітаризований", – написав Штефан.У забороненій в Україні російській соцмережі "ВКонтакте" – хвиля "скорботи" за ліквідованим загарбником.
Виявляється, рашист, який приїхав до чужої країни зі зброєю в руках, – "справжній воїн". Так пишуть у пабліках терористичних організацій "Л/ДНР", супроводжуючи пости поганими мальованими портретами знищеного окупанта.
Інші рашисти заявляють, що окупант-ГРУвець "героїчно загинув", "першим зустрічаючи ворога". Чому він "зустрічав ворога" на чужій землі, рашисти не уточнюють.
Якщо відкинути жахливий пафос із домішкою старовірства, з посту випливає, що про загибель Кокоріна стало відомо (або вирішили повідомити) 7 червня. Закопали його останки 9 червня. Як видно з фото, ГРУвець займався спортом, а потім навіщось вирішив поїхати в Україну, щоб померти.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...