В Україні готуються до створення нового роду військ, - глава РНБО

Найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про створення кібервійськ в Україні. Про це заявив глава РНБО Олексій Данилов в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передають Патріоти України.

За його словами, РНБО одноголосно підтримав рішення про створення кібервійськ в Україні, за це проголосував 21 член, присутній на засіданні. Данилов також додав, що це рішення розглядалося в таємному режимі, а незабаром Володимир Зеленський підпише указ про створення нового роду військ.

"Ми сьогодні дійсно в таємному режимі розглядали питання про створення кібервійськ в нашій державі. І сьогодні це рішення, я можу сказати, єдине, що його підтримали всі 21 член, присутній на засіданні, одноголосно. Я думаю, що найближчим часом... через, скажімо так, короткий проміжок часу, буде указ президента", - заявив глава РНБО в ефірі політичного ток-шоу.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...