В Україні ліквідовано російського підполковника-пенсіонера - воював лише три дні (фото)

На війні проти України знайшов свою смерть підполковник-пенсіонер ЗС РФ Олександр Фомічов. Він встиг повоювати лише три дні й був "деміліталізований" захисниками нашої країни, передають Патріоти України.

Ім'я чергового російського "вантажу-200" назвав український блогер та офіцер Анатолій Штефан ("Штірліц"). На своєму Telegram-каналі він також показав фото окупанта Фомічова.

За інформацією блогера, знищеному російському військовому було 59 років.Штефан потролив російську пропаганду, написавши, що підполковник ворожої армії "успішно провів операцію зі згортання й організованого перекидання з метою нарощування зусиль на іншому напрямку".

Додамо, що путінські війська намагаються вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Також вони не припиняють обстрілів і здійснюють дистанційне мінування окремих територій.

"Все крутиться у промисловості навколо трьох стовпів": Що потрібно Україні для створення власної балістики

четвер, 25 червень 2026, 8:21

Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...