В Україні ліквідовано російського підполковника-пенсіонера - воював лише три дні (фото)

На війні проти України знайшов свою смерть підполковник-пенсіонер ЗС РФ Олександр Фомічов. Він встиг повоювати лише три дні й був "деміліталізований" захисниками нашої країни, передають Патріоти України.

Ім'я чергового російського "вантажу-200" назвав український блогер та офіцер Анатолій Штефан ("Штірліц"). На своєму Telegram-каналі він також показав фото окупанта Фомічова.

За інформацією блогера, знищеному російському військовому було 59 років.Штефан потролив російську пропаганду, написавши, що підполковник ворожої армії "успішно провів операцію зі згортання й організованого перекидання з метою нарощування зусиль на іншому напрямку".

Додамо, що путінські війська намагаються вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Також вони не припиняють обстрілів і здійснюють дистанційне мінування окремих територій.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...