
Українські Збройні сили успішно знищують російських окупантів, яких країна-агресор відправила на війну в Україну. Ще одним "демілітаризованим" виявився співробітник Спеціального загону швидкого реагування (СОБР) Росгвардії майор Шабалін. Про це на своєму каналі в Telegram у вівторок, 21 червня, повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.
Він також показав фото ліквідованого росіянина. За словами Штефана, Шабалін був оперуповноваженим поліцейським у особливо важливих справах СЗШР "Езір" управління Росгвардії у Республіці Тива.
"Окупант приїхав із Пій-Хемського району Тиви – щоб потрапити в Україну і тут померти він подолав 6 тисяч км. "Майор Шабалін з Пій-Хема подолав близько 6 тисяч кілометрів, щоб офіційно денацифікуватися і демілітаризуватися", – написав Штефан.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...