
Українські Збройні сили успішно знищують російських окупантів, яких країна-агресор відправила на війну в Україну. Ще одним "демілітаризованим" виявився співробітник Спеціального загону швидкого реагування (СОБР) Росгвардії майор Шабалін. Про це на своєму каналі в Telegram у вівторок, 21 червня, повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.
Він також показав фото ліквідованого росіянина. За словами Штефана, Шабалін був оперуповноваженим поліцейським у особливо важливих справах СЗШР "Езір" управління Росгвардії у Республіці Тива.
"Окупант приїхав із Пій-Хемського району Тиви – щоб потрапити в Україну і тут померти він подолав 6 тисяч км. "Майор Шабалін з Пій-Хема подолав близько 6 тисяч кілометрів, щоб офіційно денацифікуватися і демілітаризуватися", – написав Штефан.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...