В Україні ліквідували священика-бойовика із Татарстану, якого разом із "добробатом" перекинули воювати проти ЗСУ (фото)

На війні в Україні знайшов свою смерть російський священик із Татарстану отець Анатолій (Григор'єв). Воювати проти ЗСУ поп-бойовик вирушив улітку разом із "добровольчим батальйоном" під назвою "Алга", передають Патріоти України.

Про це повідомив засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе у Facebook. На батьківщині окупанта збиралися поховати 18 вересня. Унекролозі щодо загарбника в попівській расі йдеться, що він був настоятелем храму Богоявлення Господнього села Ісакове Зеленодольського району Республіки Татарстан.

Відомо, що отця Анатолія (Григор'єва) у середині липня разом із "добровольчим" батальйоном "Алга" було перекинуто в Україну. Цей підрозділ окупаційних військ спеціально сформували в Татарстані для відправлення в зону проведення так званої путінської "спецоперації".

Контрактники "Алги" проходили навчання на одному з полігонів у РФ. Там "засвітився" і священник, який у коментарі пропагандистам пояснив, чому їде воювати проти ЗСУ. Священика-бойовика було ліквідовано 9 вересня під час артилерійського обстрілу. Лише 16 вересня тіло військового злочинця, який ховався за рясою священнослужителя, доставили до Татарстану.

Комахідзе надав ексклюзивні фото попа-бойовика, які свідчать, що той, ймовірно, і раніше брав участь у подібних "спецопераціях" РФ. На свою рясу поряд із хрестом отець Анатолій часто чіпляв "медальки" за те, чим "відзначився" перед Кремлем.

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...

Росіяни і далі підтримують війну проти України: Жданов оцінив, чи готові в РФ прийняти 5 млн домовин

неділя, 5 лютий 2023, 21:28

Військовий експерт Олег Жданов повідомив, що серед росіян надалі зберігається дуже високий рівень підтримки війни проти України, незважаючи навіть на великі втрати на фронті, передають Патріоти України. Він зауважив, що якби настрої в російському сусп...