"В Україні люди платять за проїзд сіллю!": Окупанти призначили гауляйтеркою громади на Запоріжжі відому сепаратистку

Російські загарбники продовжують призначати своїх ставлеників на Запоріжжі. Так, гауляйтеркою Кирилівської громади стала відверта сепаратистка Катерина Уманець. Про це розповіли у Запорізькій ОВА. Вони наголосили, що Катерина Уманець – гауляйтерка Кирилівської громади – сепаратистка з Мелітополя, передають Патріоти України.

З 2014 року вона переховувалася у Москві

Відомо, що Катерина Уманець ще з 2014 року переховувалася в Росії. Причому в Україні проти неї вже відкривали кримінальну справу за держзраду. Зробили це правоохоронці у 2017 році. Тепер же сепаратистка повернулася до України та стала черговою російською "шісткою" на тимчасово окупованих територіях.

Зауважимо, що гайляйтерка Кирилівської громади давно стала героїнею бази "Миротворця". Туди вона потрапила після розганяння побрехеньок про сіль. Мовляв, в Україні люди настільки кепсько живуть, що за проїзд у маршрутному таксі їм доводиться розраховуватися сіллю.

До слова, до Мелітополя вона повернулася на початку травня. Ба більше, Катерина Уманець допомагала організовувати "Безсмертний полк" 9 травня.


​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

Сусідні будівлі залишилися цілими: Українські бійці одним влучним ударом знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

понеділок, 27 червень 2022, 23:00

"Артилерія нашого підрозділу продовжує знищувати окупантів. На цей раз було вражено ворожий штаб", – йдеться у повідомленні українських захисників. На кадрах видно, як точно працюють українські артилеристи. Наведення було зроблене безпілотником, який і...