В Україні можуть послабити обмеження на виїзд чоловіків за кордон: Арестович розкрив деталі

В Україні планують послабити заборону на виїзд за кордон на період дії воєнного стану. Деяким категоріям чоловіків призовного віку можуть дозволити залишати країну. Про це повідомив радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

Він відповів на запитання журналістки про те, чому за повного мобілізаційного резерву українським чоловікам досі не можна виїжджати за кордон.

"Зараз триває дискусія, щоб окремим категоріям чоловіків дозволили виїжджати за кордон, принаймні короткостроково. Адже волонтери і так їдуть із зобов'язанням повернутися. Бізнесмени, вчені, багато інших категорій чоловіків, які цього потребують", – сказав радник.

Арестович додав, що цей процес займе деякий час, бо потрібні зміни законодавства та рішення Верховної Ради. "Такі рішення нелегко ухвалювати під час війни. Але дискусія триває щодня і стає більш напруженою, адже економіку також треба запускати", – додав він.

Указ вже підписано: Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Президента України, передають Патрі...

Це провал: Британська розвідка оцінила результати наступальної операції російських загарбників на Донбасі

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Росія може розцінити провал у захопленні всієї Донецької області як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії. Зазначається, що 11 серпня російські ЗМІ повідомили, що глава "ДНР" Денис...