"В Україні ми вже працюємо": Пропагандистка Симоньян розмріялася про "звільнення" Німеччини від "фашистів" (відео)

Відома російська пропагандистка Маргарита Симоньян розмріялася про "звільнення" Німеччини від "фашистів". Вона також заявила, що в Україні нібито окупанти вже розпочали цей "процес", передають Патріоти України.

Такі тези топпропагандистка Кремля озвучила в ефірі програми "Вечір із Володимиром Соловйовим". Свої фантазії Симоньян почала озвучувати після того, як Німеччина оголосила про передачу Україні танків Leopard 2. Вона стверджує, що німецький народ був нібито проти такого рішення, але захід нібито "дотиснув" канцлера ФРН Олафа Шольца.

"Це ж не німецький народ такий... Це означає, що німецьке керівництво таке. Це означає, що німецький народ знову взяли в лещата фашисти. А чи не треба нам звільнити від них німецький народ? А що ми ще маємо про це думати?!" – сказала вона.

Пропагандистка також заявила, що "український народ росіянам не ворог"."Українці також нація, окупована фашистами. Тимчасово. Ми вже працюємо над цим", – додала Симоньян.

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...

Україна перенесла частину виробництва ракет за кордон – секретар РНБО

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:27

Україна перенесла частину виробництва своїх ракет за межі країни, щоб запобігти ударам з боку росіян. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі «Українського радіо», передають Патріоти України. Данілов нагадав п...