В Україні рекордна за історію спостережень підтримка вступу до НАТО - дані нового опитування

83% українців відповіли, що підтримали б вступ нашої країни до НАТО на референдумі. Такий показник – найвищий за всю історію соціологічних спостережень в Україні цього питання, передають Патріоти України.

Дані нового соцопитування група Рейтинг" оприлюднила 3 жовтня. Проти приєднання до Північноатлантичного Альянсу всього 4% респондентів, не проголосували б на референдумі – 9%.

Ще в червні 2022 року за вступ до НАТО було 76% українців. На відміну від вступу до ЄС, вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% – за вступ, 9% – проти, 17% – не прийшли б на голосування).

Експерти зазначили, що порівняно з попереднім соціологічним опитуванням динаміка в підтримці Альянсу серед жителів сходу дуже позитивна (у червні за – 55% проти – 20% не прийшли б голосувати – 22%).

Додамо: нове опитування проводилося 1-2 жовтня серед повнолітніх мешканців України (крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу, а також населених пунктів, де тоді був відсутній український мобільний зв'язок).


Однак вибачатися не стали: Угорський уряд "повернув" Україні Крим

неділя, 4 червень 2023, 20:41

У неділю, 4 червня, уряд Угорщини видалив скандальний ролик про війну в Україні, на якому окупований Крим не є частиною української території. Натомість на Youtube-каналі угорського уряду з’явилося нове відео із правильною картою, передають Патріоти Ук...

"Противника розбили, він відійшов": Міноборони РФ зробило заяву щодо боїв на Бєлгородщині

неділя, 4 червень 2023, 19:43

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині. Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті, передають Патріоти України. «4 червня підрозділами прикриття виявлено спро...