В Україні рекордна за історію спостережень підтримка вступу до НАТО - дані нового опитування

83% українців відповіли, що підтримали б вступ нашої країни до НАТО на референдумі. Такий показник – найвищий за всю історію соціологічних спостережень в Україні цього питання, передають Патріоти України.

Дані нового соцопитування група Рейтинг" оприлюднила 3 жовтня. Проти приєднання до Північноатлантичного Альянсу всього 4% респондентів, не проголосували б на референдумі – 9%.

Ще в червні 2022 року за вступ до НАТО було 76% українців. На відміну від вступу до ЄС, вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% – за вступ, 9% – проти, 17% – не прийшли б на голосування).

Експерти зазначили, що порівняно з попереднім соціологічним опитуванням динаміка в підтримці Альянсу серед жителів сходу дуже позитивна (у червні за – 55% проти – 20% не прийшли б голосувати – 22%).

Додамо: нове опитування проводилося 1-2 жовтня серед повнолітніх мешканців України (крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу, а також населених пунктів, де тоді був відсутній український мобільний зв'язок).


"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...