В Україні скасовують податки на ввезення важливої техніки для ЗСУ: Нардепи ухвалили рішення

В Україні звільняють від ПДВ та мита на ввезення антидронові рушниці, тепловізійні моноокуляри, оснащені інфрачервоним детектором із вбудованою функцією камери, а також біноокуляри з функцією далекоміра. Така техніка вкрай потрібна ЗСУ, передають Патріоти України.

За відповідні законопроєкти №№ 9467 та 9468 28 липня проголосували депутати Верховної Ради. Документи прийняли відразу за основу і загалом, за – 294 та 301 голос відповідно, повідомив один із авторів документа, нардеп від "Голосу"Ярослав Железняк.

Також депутати проголосували за негайне підписання речником цих законів. Останнім кроком у процедурі їх прийняття має стати підпис президента Володимира Зеленського.

"Це звільнення від мита та ПДВ тепловізійних монокулярів оснащені інфрачервоним детектором із вбудованою функцією камери та бінокуляром з функцією далекоміра. Також додали до пільги на звільнення від ПДВ та мита антидронові рушниці", – розповів Железняк.

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...