
Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення створити кібервійська і затвердила стратегію кібербезпеки України. Відповідну ініціативу підтримали всі члени РНБО. Результати екстреного засідання, яке відбулося в п'ятницю, 14 травня, прокоментував секретар відомства Олексій Данілов в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера". Ток-шоу транслювалося на YouTube-каналі Shuster online, передають Патріоти України.
Кібербезпека була одним із питань, які порушили на засіданні. Вона розглядалася в таємному режимі, сказав Данілов. "Можу сказати єдине, що це рішення підтримане всіма – 21 член сьогодні був присутній на засіданні, одноголосно", – зазначив він.
Найближчим часом про створення кібервійськ буде виданий указ глави держави. "Це ви дізнаєтеся від президента України", – додав секретар РНБО. Крім того, на засіданні розглядалося питання біологічного захисту, зокрема, в умовах пандемії.

Пропонуємо подивитися фрагмент програми:
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...