В Україні такого мабуть й не помітили: ​Дружину прем'єр-міністра Ізраїлю суд визнав винною в корупції

Дружину прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Сару суд визнав винною в корупції. Жінку звинувачували в тому, що та замовляла страви в ресторанах за державний рахунок, незважаючи на наявність штатного кухаря в резиденції прем'єр-міністра, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Jerusalem Post. Відзначається, що Сара Нетаньяху повинна виплатити штраф у розмірі 55 тисяч шекелів (близько 400 тисяч гривень), хоча спочатку звинувачення вимагало стягнути з неї 359 тисяч шекелів. Судовий розгляд тривав чотири роки.
Між слідством і Сарою Нетаньяху було укладено угоду про визнання провини. Вона визнала себе винною в менш тяжкому злочині - умисне використання помилки іншої людини, хоча спочатку звинувачення наполягало на шахрайстві.
Також в рамках угоди держава залишила за собою право вимагати від неї ще 175 тисяч шекелів в суді у цивільних справах. Сім'я Нетаньяху раніше опублікувала заяву, в якій назвала звинувачення абсурдними і висловила впевненість в тому, що вони будуть визнані необґрунтованими.
Нагадаємо, в серпні 2017 року поліція Ізраїлю повідомила верховному суду країни, що прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху підозрюють у хабарництві, шахрайстві і зловживанні довірою. А в жовтні 2018 року Сара Нетаньяху постала перед судом за звинуваченнями в розтраті бюджетних коштів на 100 тисяч доларів.

Хіти тижня. "Больше крови!": Кремлівський пропаганд*н запропонував завалити Одесу трупами (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 1:00

Дивує, що деякі громадяни України продовжують симпатизувати росіянам, які мріють про море крові на вулицях українських міст. Про це у своєму блозі розповідає журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В Одессе на ...

Хіти тижня. "Трупів точно буде більше": Експерт пояснив, чим обернеться нова військова ініціатива Росії

четвер, 14 листопад 2019, 0:35

"Госдума РФ одобрила в первом чтении закон, позволяющий посылать срочников и резервистов за пределы России, переведя их на контракт "до прекращения обстоятельств, вызвавших необходимость его заключения", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передаю...