В Україні такого мабуть й не помітили: ​Дружину прем'єр-міністра Ізраїлю суд визнав винною в корупції

Дружину прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Сару суд визнав винною в корупції. Жінку звинувачували в тому, що та замовляла страви в ресторанах за державний рахунок, незважаючи на наявність штатного кухаря в резиденції прем'єр-міністра, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Jerusalem Post. Відзначається, що Сара Нетаньяху повинна виплатити штраф у розмірі 55 тисяч шекелів (близько 400 тисяч гривень), хоча спочатку звинувачення вимагало стягнути з неї 359 тисяч шекелів. Судовий розгляд тривав чотири роки.
Між слідством і Сарою Нетаньяху було укладено угоду про визнання провини. Вона визнала себе винною в менш тяжкому злочині - умисне використання помилки іншої людини, хоча спочатку звинувачення наполягало на шахрайстві.
Також в рамках угоди держава залишила за собою право вимагати від неї ще 175 тисяч шекелів в суді у цивільних справах. Сім'я Нетаньяху раніше опублікувала заяву, в якій назвала звинувачення абсурдними і висловила впевненість в тому, що вони будуть визнані необґрунтованими.
Нагадаємо, в серпні 2017 року поліція Ізраїлю повідомила верховному суду країни, що прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху підозрюють у хабарництві, шахрайстві і зловживанні довірою. А в жовтні 2018 року Сара Нетаньяху постала перед судом за звинуваченнями в розтраті бюджетних коштів на 100 тисяч доларів.

Хіти тижня. "Мы готовы": Чоловік Скабєєвої заговорив про повернення Донбасу в Україну (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 10:00

Росія буде міняти свою позицію щодо Донбасу? Російський пропагандист Євген Попов, чоловік одіозної Ольги Скабєєвої, заявив, що Росія нібито готова до повернення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей до складу України. Несподів...

Кінець "епохи бідності" завершиться повним крахом: "Скоро в Украине будет не с чего платить пенсии. Смотрите на цифры и думайТе", - Береза

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:30

"Пенсионная система Украины дышит на ладан. Пенсионеров уже больше, чем плательщиков ЕСВ. К этому добавим проблему тенизации бизнеса и трудовую миграцию", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує: . "А теперь немно...