В Україні тепер є "третя стать"? МОЗ відзначилося "пікантною" витівкою на бланках (фото)

Міністерство охорони здоров'я України ввело в бланк по COVID-19 додаткову статеву приналежність "невідома стать", повідомляють Патріоти України.

Така графа з'явилася після наказу міністерства. Тепер в бланку направлення на лабораторне тестування матеріалу від особи, відповідної визначенню випадку COVID-19, можна вказати третю стать для громадян України.

"Надаємо бланк направлення на лабораторне тестування матеріалу від особи, відповідної визначенню випадку COVID-19, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28.03.2020 №722 "Організація надання медичної допомоги хворим коронавірусною хворобою (COVID-19)", - відповіли журналістам у МОЗ на запит.

Джерело: УНН

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...