В Україні успішно випробували реактивну систему залпового БМ-21УМ "Берест" (відео)

ДП Шепетівський ремонтний завод, що входить до складу ДК "Укроборонпром" продовжує роботи над доведенням модернізованої 122-мм РСЗВ БМ-21 УМ "Берест", зазначають Патріоти України

Так, нещодавно проведено успішні ходові випробування Береста, за підсумками яких було вирішено замінити шини на потужніші, для збільшення прохідності авто на місцевості.

Нагадаємо, розробники проекту відмовилися від базового шасі 6х6 застарілого радянського УРАЛу . Тепер використовується українське шасі КрАЗ-5401НЕ 4х4.

Це потужна вантажівка з повнопривідним двохосьовою базою з комфортною і зручною для розрахунку чотиридверною кабіною. Екіпаж на марші й під час стрільби може перебувати в кабіні з дворядним розташуванням сидінь. Наявність деяких нових приладів дозволяє йому здійснювати підготовку до стрільби і вести вогонь, не покидаючи кабіни.

Вітчизняний проект є глибокою модернізацією існуючого комплексу БМ-21 Град. Всі комплектуючі − українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність. Берест здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські Гради.


Під час проєктування Береста тісно співпрацювали саме з тими, хто обслуговує в умовах бойової обстановки ракетні системи залпового вогню − військовими артилерійських підрозділів. Врахували їхні поради й побажання, − зазначив головний інженер заводу Станіслав Войтенко.

Наразі Берест готують до виставки Зброя і безпека-2019, що відбудеться у жовтні в Києві (перший зразок БМ-21 УМ був представлений на виставці Зброя і безпека-2018 - прим. ДЕ). Колектив Шепетівського ремонтного заводу має величезні сподівання, що їхній проєкт зацікавить передусім представників Збройних Сил України, і що цей комплекс значно посилить бойові спроможності артилерійських підрозділів українського війська.

​Влада міняється: Аналітики прогнозують, що чекати Україні від поспішне призначення новим радником Трампа з нацбезпеки О’Браєна​

четвер, 19 вересень 2019, 20:38

Традиційно для себе – через твіт – президент Трамп представив публіці свого нового радника з національної безпеки Роберта О’Браєна, зазначають Патріоти України. Незначний поспіх з призначенням став наслідком суботньої атаки на нафтові об’єкти Саудів...

Хіти тижня. Лукашенко розповів про свою відставку та хто повинен керувати країною

четвер, 19 вересень 2019, 20:30

Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу...