В Україні заарештували першого мера-колаборанта - передавав окупантам інформацію про ветеранів АТО та членів тероборони

В Україні заарештували 39-річного підприємця Олександра Харченка. Під час окупації на Київщині росіяни призначили його головою селища Димер Вишгородського району. Як повідомляє The Wall Street Journal, Харченко намагався допомогти окупаційним військам завоювати довіру місцевих жителів, коли вони зайшли до селища наприкінці лютого. Він переконував їх, що росіяни - не вороги, і "до них можна підходити та вирішувати всі питання", передають Патріоти України.

Проте через п'ять днів війська РФ раптово залишили Димер під тиском української армії. Харченко залишився у селищі і сам ледве вижив, оскільки під час боїв його автомобіль обстріляли. Невдовзі чоловіка затримали співробітники Служби безпеки. Наразі він підозрюється у передачі російським військовим інформації про членів територіальної оборони та ветеранів війни на Донбасі. На нього чекає суд за звинуваченням у співпраці з ворогом.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: