В Україні з'явиться нове покоління авіаційних ракет малої та середньої дальності (фотофакти)

Макет перспективної ракети класу "повітря-повітря" середньої дальності УП-277 від КБ "Луч"

Під час Міжнародної виставки "Зброя та Безпека-2021" ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" (входить до складу ДК "Укроборонпром") презентувало одразу дві нових керованих ракети для повітряного бою, зазначають Патріоти України.

Мова йде про авіаційну ракету класу "повітря-повітря" середньої дальності УП-277 з активною радіолокаційною головкою самонаведення та високоманеврену перспективну ракету ближнього повітряного бою з інфрачервоною головкою самонаведення.

Макет перспективної ракети класу "повітря-повітря" середньої дальності УП-277 від КБ "Луч"
Варто відзначити, що нові ракети є більш сучасним аналогом радянських ракет Р-27 та Р-73, які виготовляють й на іншому підприємстві Концерну ДАКХ "Артем".
Ракети Р-73 та Р-27 від ДАКХ "Артем" на виставці "Зброя та Безпека-2021"
Так УП-277, за даними розробника, має підвищені тактичні можливості та завадозахищеність й оснащується новітніми АРГСН та неконтактним радіолокаційним датчиком цілі.
АРГСН
Нові головки самонаведення від "Радіонікс" для ракет - крайня ліворуч - АРГСН "Аліса" для нового варіанту Р-27, посередині АРГСН для 200-мм перспективних ракет "повітря-повітря" розробки ДККБ "Луч"

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...