В Україні змінилися правила виїзду за кордон: Що нового

Кабмін України постановою вніс зміни до Правил перетину державного кордону громадянами України під час дії воєнного стану. Змінами визначено особливості пропуску спортсменів, передають Патріоти України.

Пропуск спортсменів, а також їх тренерів та членів збірних команд через державний кордон здійснюється Держприкордонслужбою за наявності документів, що підтверджують, та за умови виконання правил перетину державного кордону України.

Підтверджуючими документами є рішення Мінмолодьспорту або лист Міністра молоді та спорту до Держприкордонслужби щодо участі зазначених осіб у спортивному заході закордоном.

Такий лист надається Держприкордонслужбі за попереднім зверненням, і він має містити вичерпний перелік осіб, які беруть участь у спортивному заході та термін його проведення.

Нагадаємо, що раніше Держприкордонслужба оновила правила виїзду чоловіків із України. Зміни переважно стосуються порядку пропуску через кордон осіб, які супроводжують людей з інвалідністю.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...