В "українського Моссаду" з'явилась нова "жирна" ціль? СБУ оголосила путіністу Машкову підозру за двома статтями за підтримку війни та геноциду

СБУ оголосила підозру актору Володимиру Машкову за підтримку війни / фото СБУ

Служба безпеки України оголосила про підозру відомому російському актору Володимиру Машкову, який є очільником "виборчого штабу" диктатора і активно закликає до знищення України. Як йдеться у повідомленні СБУ у Telegram-каналі, зібрано нові докази підривної діяльності Машкова, який пропагує агресивну війну проти України.

"Фігурант входить до найближчого оточення Путіна і є одним з головних хедлайнерів масових акцій в Москві на підтримку повномасштабного вторгнення РФ", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, Машков публічно закликає до підтримки окупантів, які воюють проти України. Також він виправдовує цинічне знищення цивільної інфраструктури та захоплення частини території України.

"Деструктивну риторику Машков регулярно повторює у ході "передвиборчих" турів різними регіонами Росії, а також під час поїздок до тимчасово окупованих районів України", - сказано у повідомленні.

60-річному актору інкримінують дві статті Кримінального кодексу України:

  • ⁠ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ⁠⁠⁠ст. 436 (пропаганда війни).ст. 436 (пропаганда війни).ст. 436 (пропаганда війни).⁠ст. 436 (пропаганда війни).⁠ст. 436 (пропаганда війни).⁠ст. 436 (пропаганда війни).⁠ст. 436 (пропаганда війни).

До речі, рік тому він вже отримумав підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт за цими фактами вже відправлено до суду.

Оскільки Машков перебуває в РФ, тому тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти України.

У центрі Львова прогриміли вибухи. Загинула дівчина-поліцейська. Багато поранених

неділя, 22 лютий 2026, 8:40

У Львові в ніч проти неділі, 22 лютого, пролунало кілька вибухів, загинула дівчина поліцейська. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий, передають Патріоти України. За його словами, 15 людей були поранені. Частина з них – у дуже важкому стані. "Одноз...

У росіян висока утилізація техніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 лютого

неділя, 22 лютий 2026, 8:30

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.02.26 орієнтовно склали: