
Глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що серед українського керівництва немає тих, хто б допускав варіант, за якого події в Україні закінчилися б підписанням чергових мирних угод з РФ, так званого Мінська-3. Про це повідомляє Lb, передаютьПатріоти України.
"На щастя, людей, які б це допускали, в нашій команді немає. Переговори можливі лише тоді, коли будуть відповідні умови <…> Це не про те, щоб когось у чомусь переконувати", — заявив голова ОП.
За словами Єрмака, не Україна розпочала цю війну, але це українська трагедія, оскільки загинуло багато людей та зруйновано міста. "Тому з нашого боку компромісів точно не буде", — зазначив він.
Також керівник ОП упевнений, що такі питання мають розв'язуватися шляхом прямих переговорів на найвищому рівні, без будь-яких посередників.
Він уточнив, що в дипломатії завжди є кулуарний, неформальний аспект, наприклад, коли справа стосується порятунку людей. Деталі поточних переговорів не розкривають, оскільки багато хто перебуває в полоні, і їх потрібно повертати. Йдеться про дітей, військових та цивільних, використовуються будь-які можливості, щоб повернути людей.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...