
В українському полоні краще, ніж у російській армії, вважає загарбник з РФ, що потрапив у полон до захисників України. Відеозапис з окупантом опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.
"Якби у мене була можливість воювати за Україну, прийняти присягу, перевезти свою сім'ю і залишитися тут жити – я б із задоволенням це зробив", – заявив 21-річний солдат.
Він здивований, що в полоні до нього ставляться по-людськи, і бачить в цьому контраст зі ставленням у Росії, який вражає. За даними СБУ, його підрозділ приїхав в Україну з іншого кінця РФ, а дорога тривала 4-5 днів.
"Коли перетнули кордон, побачили трупи, близько 50 одиниць розбитої техніки, й тоді зрозуміли: ніяка це не спецоперація, а справжня війна. Хотіли розвернутися і виїхати звідти, але пригрозили розстрілом", – розповів полонений.
Зазначається, що йому все ж вдалося "втекти": 14 окупантів виїхали у бік РФ, але згодом потрапили у полон. Тепер з ними працюють слідчі і контррозвідники СБУ.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...