Згідно з моніторингом Кільського Інституту світової економіки, Польща - лідер з постачання обіцяного Україні озброєння. Про це повідомляє німецький таблоїд Bild, передають Патріоти України.
Дослідники Кільського Інституту світової економіки (IfW) з'ясували, що обороти поставок зброї Україні знижуються. З 8 червня до 1 липня зобов'язань з постачання особливо не додалося, фактичні поставки також зменшилися в порівнянні з попередніми місяцями.
В цілому країни Заходу пообіцяли допомоги на суму 80,7 млрд євро. Польща - лідер в області виконання своїх обіцянок. В Україну прибуло 100% обіцяної Польщею зброї. Країна поставила озброєння на 1,8 мільярда євро, більше надали тільки США.
Від Великобританії прибуло майже 90,7% зброї на 1,12 млрд євро. Канада поки надала Україні 82,5%.
Серед країн, які поставили всі 100% допомоги: Латвія, Франція, Італія, Бельгія, Люксембург, Фінляндія, Словенія, Австрія, Болгарія.
Від 98 до 58% поставили (в порядку убування): Естонія, Норвегія, Чехія, Нідерланди, Литва, Словаччина, Іспанія, Швеція, Данія, Австралія.
Сполучені Штати Америки тим часом поставили тільки 38,4% обіцяного озброєння. Німеччина також сильно відстає: країна обіцяла зброї на 675 мільйонів євро, а поставила тільки 39,9% (269 мільйонів євро).
За Німеччиною йде Нова Зеландія, яка поставила 31% з обіцяного і Греція з 5,8%. У самому кінці списку знаходяться Південна Корея, Португалія, Румунія і Хорватія, які надали 0% з обіцяного.
На Покровському напрямку після кількамісячної паузи РФ відновила активне застосовування бронетехніки. Про це в ефірі "Київ24" повідомив командир батальйону безпілотних систем 72-ї окремої механізованої бригади Андрій Назаренко, передають Патріоти Украї...
Україна почала переговори зі США про стратегічну угоду щодо видобутку корисних копалин, яка має залучити інвестиції та сучасні технології. Влада запевняє, що партнерство з Вашингтоном не зашкодить європейському курсу та не суперечитиме умовам Угоди про...