В усьому "винні журналісти"? Міноборони Грузії заперечує, що продавало спецслужбам РФ особисті справи офіцерів запасу

Міноборони Грузії назвало брехнею інформацію грузинських ЗМІ про можливу передачу Росії даних про добровольців з Грузії, які воюють в Україні. Подібну заяву опубліковано на сайті відомства, передають Патріоти України.

"Згадана інформація є неправдивою, і жодна частина твердження не відповідає дійсності. ... Особові справи офіцерів запасу не можуть залишити будь-яке відомство", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві заявили, що метою журналістів було "досягти вузькопартійних цілей за рахунок грузинських військових". До того ж журналісти нібито не дочекалися коментаря перед випуском свого матеріалу.

"На жаль, телекомпанії "Мтаварі" і "Національний рух" продовжують цілеспрямовану дезінформаційну кампанію проти Міністерства оборони і Сил оборони Грузії", - заявляє відомство.

Путін зробив передостанній крок, а за останній його можуть вбити, - Фейгін

неділя, 25 вересень 2022, 8:29

Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України. Але якщо росі...

"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 8:24

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України. Відео опублікувало видання "Н...