"У вас буде нова зарплата, вище!": Усі мобілізовані росіяни втратять роботу, але будуть змушені продовжувати виплачувати іпотеку

Мобілізовані жителі країни-терориста продовжать платити за іпотечними кредитами. Проте трудовий договір із ними за місцем роботи має бути розірвано. Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов, свідчить відеозапис, поширений у соцмережах, передають Патріоти України.

"Якщо вас призвуть, ви продовжуватимете платити іпотеку зі своєї нової зарплати, яка буде великою", – сказав він. При цьому на запитання про те, що робити, якщо "військова" зарплата буде меншою від доходу за цивільною спеціальністю, він заявив, що "у цих людей є можливість закрити іпотеку і так".

Згідно з указом диктатора Володимира Путіна про часткову мобілізацію, "громадяни Російської Федерації, призвані на військову службу за мобілізацією, мають статус військовослужбовців, які проходять військову службу в збройних силах Російської Федерації за контрактом". Відповідно, трудовий договір із мобілізованим має бути розірвано. Але у законодавстві не прописано процедури щодо мобілізованих, повідомляють російські ЗМІ.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...