"Вы все врете!": У Зеленського відповіли на чутки про нібито його зустріч в Омані з людиною Путіна

У Кремлі теж назвали брехнею сюжет журналістів "Радіо Свобода" про зустріч Володимира Зеленського із секретарем Ради безбеки РФ Миколою Патрушевим у Омані.

Юлія Мендель. Фото: соцмережі.

Найближче оточення президента України - прес-секретар і голова Офісу президента - спростували інформацію про те, що Володимир Зеленський під час свого візиту в Оман на початку січня зустрічався з секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Про це Юлія Мендель і Андрій Єрмак написали на особистих Facebook-сторінках, передають Патріоти України.

"Складно спростувати, що […] хтось літає до Москви, хтось з чиновників РФ літає до Оману, хтось із сучасних політиків знав когось із політиків до приходу у владу і ще й десь працював. Єдине, що було не складно у сюжеті програми "Схеми" - це заперечити факт зустрічі Президента та представника РФ Патрушева, адже вони справді ніколи не зустрічалися і не говорили", - написала Мендель.

Схожу думку висловив і новопризначений голова Офісу президента Андрій Єрмак. "Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Ми хочемо діалогу й готові коментувати факти. Але немає жодного об’єктивного твердження, яке б могло стати реальним, фундаментальним предметом для обговорення. Це все – брехня від початку і до кінця", - прокоментував ситуацію навколо президента України Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що на початку січня Зеленського і членів його сім'ї помітили в Омані. За даними журналістів української програми "Схеми", 8 січня з Москви туди прилетів і Патрушев, чартерним літаком з бортовим номером 9H-VJN.

На цю інформацію також уже відреагували у Росії. У Кремлі назвали брехнею сюжет журналістів "Радіо Свобода" про зустріч Володимира Зеленського із секретарем Ради безбеки РФ Миколою Патрушевим у Омані.

З архіву ПУ. "Корочки" спецлужб не допомогли: У ресторані Варшави польська поліція з пальбою затримала впливових контрабандистів українського бурштину

середа, 30 вересень 2020, 12:00

"Спецоперація, яку проводить Центробанк, стосується контрабанди великої кількості бурштину з України на територію Республіки Польща. Зібрані у цій справі матеріали будуть направлені до Національної прокуратури", - повідомили в антикорупційному бюро. Ра...

Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану – глава МЗС

середа, 30 вересень 2020, 11:59

У зв’язку з відновленням бойових дій Дмитро Кулеба доручив посольствам в Азербайджані та Вірменії надавати максимальне сприяння українцям, які перебувають у цих країнах. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що Україна послідовно підтримує т...