"Вы все врете!": У Зеленського відповіли на чутки про нібито його зустріч в Омані з людиною Путіна

У Кремлі теж назвали брехнею сюжет журналістів "Радіо Свобода" про зустріч Володимира Зеленського із секретарем Ради безбеки РФ Миколою Патрушевим у Омані.

Юлія Мендель. Фото: соцмережі.

Найближче оточення президента України - прес-секретар і голова Офісу президента - спростували інформацію про те, що Володимир Зеленський під час свого візиту в Оман на початку січня зустрічався з секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Про це Юлія Мендель і Андрій Єрмак написали на особистих Facebook-сторінках, передають Патріоти України.

"Складно спростувати, що […] хтось літає до Москви, хтось з чиновників РФ літає до Оману, хтось із сучасних політиків знав когось із політиків до приходу у владу і ще й десь працював. Єдине, що було не складно у сюжеті програми "Схеми" - це заперечити факт зустрічі Президента та представника РФ Патрушева, адже вони справді ніколи не зустрічалися і не говорили", - написала Мендель.

Схожу думку висловив і новопризначений голова Офісу президента Андрій Єрмак. "Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Ми хочемо діалогу й готові коментувати факти. Але немає жодного об’єктивного твердження, яке б могло стати реальним, фундаментальним предметом для обговорення. Це все – брехня від початку і до кінця", - прокоментував ситуацію навколо президента України Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що на початку січня Зеленського і членів його сім'ї помітили в Омані. За даними журналістів української програми "Схеми", 8 січня з Москви туди прилетів і Патрушев, чартерним літаком з бортовим номером 9H-VJN.

На цю інформацію також уже відреагували у Росії. У Кремлі назвали брехнею сюжет журналістів "Радіо Свобода" про зустріч Володимира Зеленського із секретарем Ради безбеки РФ Миколою Патрушевим у Омані.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...