
Президент РФ Володимир Путін заявив про те, що йде на дистанційну роботу через ковід в оточенні. А ні сам президент Росії, а ні хто небудь у Кремлі не повідомляють хто саме заразився коронавірусом. Тестування самого президента дало негативний результат. Про це пише dw.com, передають Патріоти України.
За словами президента, він хоч і йде на самоізоляцію, але в самітах ШОС і ОДКБ, запланованих на 15-17 вересня, приймати участь буде по відеозв'язку. За словами прес-секретаря Дмитра Пєскова президент абсолютно здоровий. Він також повідомляє про те, що в ході останніх особистих зустрічей президента "нічиє здоров'я небезпеці не піддавалося". На новину про Путіна на самоізоляції відреагував карикатурист Сергій Йолкін.

Відомо, що люди, з якими зустрічається Путін, попередньо проводять кілька днів на карантині. Нещодавно самоізолюватись довелося медалістам Олімпіади і Паралімпіади. Правда від президентів інших країн попередньої самоізоляції Кремль не вимагає. Відомо, що без попереднього карантину пройшли зустрічі Путіна з керівником Білорусі Олександром Лукашенком і президентом Сирії Башаром Асадом.
Ще в березні Путін прищепився від коронавірусу, про що сам повідомив громадськості. Пізніше він уточнив, що прищепився вакциною "Супутник V".
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...
Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....