"У Золотому цікаво вийшло: після розведення російські міномети 86 калібру до нас не достають, і росіяни задіяли гаубиці 120 калібру", - Олег Жданов

Події на Донбасі не є так званою громадянською війною, чи конфліктом. В них є термін, а саме - "збройний конфлікт військової інтенсивності".

Проти України росіяни приміняють далекобійну артилерію. На початку війни використовували реактивні системи залпового вогню "Град", каже військовий експерт Олег Жданов. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із деякими його міркуваннями.

РСЗВ за 20 секунд випускає 40 снарядів – це пасовані удари, якими накриває доволі велику площу. Зараз росіяни використовують ствольну артилерію, працюють "настигаючим вогнем", намагаються уразити більше особового складу. Таким чином РФ не дає затухнути цьому конфлікту", - каже він.

Події на Донбасі не є так званою громадянською війною, чи конфліктом. В них є термін, а саме - "збройний конфлікт військової інтенсивності".

"Він продовжується завдяки такому вогневому впливу – ми несемо втрати і на нас це робить політичний і соціальний тиск з боку РФ. Хоча Зеленський домовився, але з ким? З Росією? Так речник Путіна, Дмитро Пєсков заявив, що РФ не є стороною конфлікту і тому не гарантує виконання домовленостей. Тим самим вони зняли себе політичну відповідальність за все, що діється на Донбасі. А Зеленський та його команда досі не визначилися із тим, хто друга сторона конфлікту, з якими ми ведемо військові дії, більше того, вони досі не визначилися із тим, чи є військові дії, чи ні? Бо якщо це громадяни України, то це громадянська війна, а якщо це росіяни, то це вторгнення. Це досі не визнали", - додає експерт.

В Україні досі нема ні військових реформ, ні плану по створенню національної системи безпеки і оборони, а розподіл засобів залишився на позначці 5%, 3 з який йде на структури МВС.

"Зеленський стоїть спиною до системи національної безпеки та оборони України. Про модернізацію техніки і закупівлі нових зразків озброєння я взагалі мовчу, бо з плану за минулий рік виконали на 20% щодо закупівлі, бо її записують в бюджет по залишковому принципу за рахунок приватизації, яка в свою чергу з року в рік провалюється. Ірак воює на БТР 4Є, Таіланд проводить паради за участі БТР 3Є, а ми з вами на БТР 60 ТБ радянського зразку з двингуном з ГАЗ 51 щось намагаємося робити", - каже він.

Росіяни задіяли проти нас артилерію. "Чомусь пан Зеленський вирішив, що, якщо відвести війська буде мир. А я кажу, що в такому разі треба розводити війська на 150 км, бо РСЗВ російського виробництва "Смерч" вражають цілі на 150 км. До речі, в Золотому цікаво вийшло: після розведення російські міномети 86 калібру до нас не достають, і росіяни задіяли гаубиці 120 калібру. Нові позиції обладнані погано і тому ми маємо такі втрати", - каже він.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...