У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України.

"Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника, який намагається закріпитися в Кремінній та побудувати оборону", - заявив Череватий.

Він зазначив, що російські окупанти зараз намагаються вибудувати лінію оборони в Кремінній. "Для окупантів зараз дуже важливо утримати Кремінну. Здобувши перевагу в Кремінній, ЗСУ вийдуть на Сватове, Рубіжне і далі зможуть звільнити Луганську область... А там і Сєверодонецьк і Лисичанськ, взяття яких так хвалилися рашисти влітку", — заявив Череватий.

Торське знаходиться в Лиманській міській територіальній громаді. В американському Інституті вивчення війни (ISW) на тлі оточення українськими військовими російського угрупування в Лимані повідомляли, що дорога Торське — Дробишеве, перерізана ЗСУ, була останнім маршрутом постачання та можливого відходу для підрозділів РФ, які утримували лінію на захід від Лиману.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...