У ЗСУ розповіли, як відвойовують Херсонщину - вже відбили кілька сіл, напалили техніки

Українські військові відвойовують Херсонщину. Російські окупанти заявляли, що область повністю під їхнім контролем, проте українські військові вже відбили кілька сіл, напалили техніки, передають Патріоти України.

Деяка ще досі іржавіє у полях, деяку вже везуть на брухт. Видно, що йшли запеклі бої, бо з усіх боків спалена техніка, загиджені уламками поля, головне правило цих місць – в жодному разі не сходити з дороги, але все видно і так, навіть чиясь «тєльняшка» лежить.

Захисники повідомляють, що за декілька днів вони просунулися на 15 кілометрів вперед. «росія казала, що в них з технікою все добре, а коли ми подивилися, то навіть запаска проволокою прикручена», - додають хлопці.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...