У ЗСУ розповіли, як відвойовують Херсонщину - вже відбили кілька сіл, напалили техніки

Українські військові відвойовують Херсонщину. Російські окупанти заявляли, що область повністю під їхнім контролем, проте українські військові вже відбили кілька сіл, напалили техніки, передають Патріоти України.

Деяка ще досі іржавіє у полях, деяку вже везуть на брухт. Видно, що йшли запеклі бої, бо з усіх боків спалена техніка, загиджені уламками поля, головне правило цих місць – в жодному разі не сходити з дороги, але все видно і так, навіть чиясь «тєльняшка» лежить.

Захисники повідомляють, що за декілька днів вони просунулися на 15 кілометрів вперед. «росія казала, що в них з технікою все добре, а коли ми подивилися, то навіть запаска проволокою прикручена», - додають хлопці.

Ситуація критична: Окупанти на лівобережжі стріляють у спини цивільним, які хочуть евакуюватися

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:30

На окупованій лівобережній частині Херсонської області після підриву дамби Каховської ГЕС російські військові не тільки не допомагають цивільному населенню евакуюватися, а й блокують їм виїзд та навіть стріляють у спини. "На лівобережній Херсонщині сит...

Російські гроші не тхнуть? В ООН поки не помітили ознак воєнного злочину у підриві Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:45

Управління ООН з прав людини поки що не може оцінити, чи є підрив Каховської гідроелектростанції росіянами воєнним злочином. Про це заявив представник офісу верховного комісара ООН з прав людини Джеремі Лоуренс. "Оскільки обставини інциденту залишаютьс...