"Вагнерівці" і Банкова: Бутусова викликають на допит у справі про "можливе розголошення держтаємниці"

Допит має пройти 29 вересня, об 11:00.

Журналіст Юрій Бутусов отримав виклик на допит у Державне бюро розслідувань у справі про можливе розголошення державної таємниці у рамках спецоперації щодо бойовиків ПВК "Вагнера". Про це Бутусов повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що допит має пройти 29 вересня, об 11:00. За словами Бутусова, мета - дати оцінку матеріалам із кримінальної справи щодо "вагнерівців", які опублікували народні депутати і Яніна Соколова.

"Зрозуміло, я скажу всі ключові факти, щоб у справі опинилися всі реальні учасники і свідки наради в ОП напередодні провалу операції, щоб дали свідчення всі - включно з президентом Володимиром Зеленським, главою ОП Андрієм Єрмаком, начальником комітету з розвідки Русланом Демченком, заступником голови ОП Романов Машовцем, начальником ГУР МО Василем Бурбою, першим заступником голови СБУ Русланом Баранецьким, секретаркою президента Марією Левченко", - наголосив журналіст.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...