На фронті серед окупантів РФ спостерігається масове дезертирство. Про це говорять самі загарбники в переговорах між собою. Відповідне перехоплення публікує в Telegram Головне управління розвідки Міноборони. Відзначається, що багато окупантів самовільно залишає лінію фронту, а решта потрапляють під обстріли ЗСУ, передають Патріоти України.
При цьому один з окупантів поскаржився, що близько 200 росіян зникли в напрямку Вугледара, всі вони були найманцями ПВК "Вагнера". При цьому частина з них - це колишні засуджені, які пішли на фронт через обіцянки амністії.
За його словами, дезертири РФ розділилися на групи по 50 осіб і "відсиджуються" в лісах, тому що не хочуть воювати.Він також уточнив, що в Донецьку було ліквідовано 80 російських солдатів, яких зібрали послухати виступ диктатора Путіна. Їх зібрали, щоб президента послухали. У клубі зібрали. Зробили їм там телевізор. Ось їх і по скупченню, за телефонами вирахували", — додав окупант.
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...