
Російський окупант розповів своєму батьку, як збройні сили РФ знищили танк і бронеатомобіль "Тигр" вагнерівців, поки не розібралися, що це "свої". Про це йдеться у перехопленні української розвідки, передають Патріоти України.
Окупант похвалився батькові, що разом з іншими солдатами "дали п*зди" своїм офіцерам. "Я то че, я рядом стоял. Смотрел просто, как пиз**ят. Там они гибнут нах*й: вагнеровские потери минобороны не считает вообще", – розповів загарбник.
Військовий РФ обговорив з батьком вкидання російської пропаганди про поляків, які нібито воюють на фронті. Батько окупанта щиро вірить, що на фронті у лавах ЗСУ більшість становлять не українці, а поляки. Син погоджується з цією тезою і додає, що є ще "багато негрів".
"194 тысячи, сказал Залужный, у них воюет на передовой. Из них только одна треть – х*хлы. А две трети – иностранцы. Здесь тоже говорят, что поляков стало слишком много. "Вагнеровцы" вообще их мочат. Они поляков на дух не переносят", – заявив батько окупанта.
Також чоловік впевнений, що на солдатах ЗСУ американці випробовують спеціальні препарати.
"На них сейчас американцы испытывают препараты, чтобы боли не чувствовать. А еще они своих расстреливают. Прям выводят и расстреливают. Поляки стали х*хлов расстреливать", – говорить зазомбований росіянин.
Син-окупант своєю чергою підтверджує, що загороджувальні загони є у російській армії, але він не знає, чи когось розстріляли, бо що ніхто не тікав.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...