Вагома причина: У ГПУ розповіли, за що "взяли" чоловіка депутатки від "Слуги народу"

Олексій Алякін був оголошений у міжнародний розшук.

Олексій Алякін. Фото: Компромат.

У четвер, 14 листопада, в Генеральній прокуратурі України заявили, що затримали цивільного чоловіка народного депутата від "Слуги народу" Ганни Скороход Олексія Алякіна за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах, передають Патріоти України.

Офіційне пояснення було опубліковано пресслужбою ГПУ. Зазначається, що чоловік був оголошений у міжнародний розшук. "Національна поліція затримала громадянина Російської Федерації, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах. Питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку. Екстрадиційну перевірку проводить прокуратура м. Києва, за її результатами буде зроблено висновок про відсутність або наявність обставин, які можуть перешкоджати видачі", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що раніше Алякін намагався уникнути екстрадиції за допомогою оформлення громадянства України шляхом надання міграційній службі неправдивих відомостей. З'ясувалося, що Алякіна вже затримували в серпні 2018 року на території Київської області. Тоді громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт.

Далі 3 січня 2019 року домашній арешт був скасований у зв'язку з встановленням факту належності до громадянства України. Однак, рішення про набуття громадянства було двічі скасовано міграційною службою через надання при його оформленні неправдивих відомостей і підроблених документів. Алякін оскаржив рішення про скасування громадянства в судовому порядку. 7 листопада 2019 року Шостим апеляційним адміністративним судом в задоволенні позовних вимог позивачеві було відмовлено.

Раніше стало відомо, що Алякін володів російським банком "Пушкіно", але в 2013 році оголосив себе банкрутом. У 2015 році один із судів Москви дозволив його заочний арешт у рамках звинувачення в організації розкрадання коштів банку "Пушкіно" в особливо великих розмірах. Йдеться про суму близько 10 мільярдів рублів, що в доларовому еквіваленті становить близько $500 мільйонів.

Чи зупинить Трамп російський газопровід, якому він нібито противиться? І хто в адміністрації чинить опір на радість Москви, - The Washington Post​

субота, 7 грудень 2019, 11:48

"Якщо трубопровід буде завершений, це буде провина членів адміністрації, які сиділи на м'якому місці і не скористалися наданою їм владою", - заявив авторитетний сенатор-однопартієць Трампа. "Газопровід «Північний потік-2» знаходиться в необмеженій влас...

"Бо я дуже добре знаю Путіна": Петро Порошенко звернувся до Зеленського з порадами щодо тактики на "нормандському саміті"

субота, 7 грудень 2019, 11:39

Нажаль сам Зеленський вчора демонстрував лише зневагу до свого досвідченого попередника на телеканалі "Україна", розповідаючи про свою поїздку на "Нарманді". "Тверда порада. Бо я дуже добре знаю Путіна. Тверда позиція, перша – не вірте Путіну і не потр...