Вагома причина: У ГПУ розповіли, за що "взяли" чоловіка депутатки від "Слуги народу"

Олексій Алякін був оголошений у міжнародний розшук.

Олексій Алякін. Фото: Компромат.

У четвер, 14 листопада, в Генеральній прокуратурі України заявили, що затримали цивільного чоловіка народного депутата від "Слуги народу" Ганни Скороход Олексія Алякіна за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах, передають Патріоти України.

Офіційне пояснення було опубліковано пресслужбою ГПУ. Зазначається, що чоловік був оголошений у міжнародний розшук. "Національна поліція затримала громадянина Російської Федерації, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах. Питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку. Екстрадиційну перевірку проводить прокуратура м. Києва, за її результатами буде зроблено висновок про відсутність або наявність обставин, які можуть перешкоджати видачі", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що раніше Алякін намагався уникнути екстрадиції за допомогою оформлення громадянства України шляхом надання міграційній службі неправдивих відомостей. З'ясувалося, що Алякіна вже затримували в серпні 2018 року на території Київської області. Тоді громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт.

Далі 3 січня 2019 року домашній арешт був скасований у зв'язку з встановленням факту належності до громадянства України. Однак, рішення про набуття громадянства було двічі скасовано міграційною службою через надання при його оформленні неправдивих відомостей і підроблених документів. Алякін оскаржив рішення про скасування громадянства в судовому порядку. 7 листопада 2019 року Шостим апеляційним адміністративним судом в задоволенні позовних вимог позивачеві було відмовлено.

Раніше стало відомо, що Алякін володів російським банком "Пушкіно", але в 2013 році оголосив себе банкрутом. У 2015 році один із судів Москви дозволив його заочний арешт у рамках звинувачення в організації розкрадання коштів банку "Пушкіно" в особливо великих розмірах. Йдеться про суму близько 10 мільярдів рублів, що в доларовому еквіваленті становить близько $500 мільйонів.

Хіти тижня. Торування шляху на Ростов: "Венедіктова сфальсифікувала постанову про вручення підозри Порошенку заднім числом", - адвокат

четвер, 2 липень 2020, 9:00

"Своя дівчина" шостого президента речі, як стверджує адвокат, витворяє таку відверту наругу над законом, за котру неодмінно доведеться нести кримінальну відповідальність, якщо не втекти до країни, котра не видає злочинців, бо "не бросает своих". Генера...

Хіти тижня. "Расшатывание Харькова стартовало ранее намеченного", - Злий Одесит

четвер, 2 липень 2020, 2:00

Ще до анонсованої акції "патріотів" біля офісу ОПЗЖ в Харкові, маріонетки ФСБ підняли негативну інформаційну хвилю. "Буквально вчера в материале “Харьков готовят к “жаркому” расшатыванию” я писал о том, что акция неких патриотов у офиса партии ОПЗЖ в э...